2024. július 23, kedd - Lenke

Szeles szombat!
2024. Január 27. 08:00, szombat |

Éjjel többfelé számíthatunk esőre, de az ország északkeleti harmadán helyenként átmenetileg ónos eső, havas eső, kisebb havazás is előfordulhat.

Meteorológia: hőmérsékleti és szélrekord is megdőlt a héten
2024. Január 27. 06:00, szombat |

Megdőlt a fővárosi és országos szélrekord csütörtökön, valamint a legmagasabb napi mimimumhőmérséklet rekordja is - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján pénteken.

EURO-2024 - Óriási volt a magyar érdeklődés a jegyekre, a szurkolók nagy többsége nem is vásárolhat

Hatalmas volt az érdeklődés a magyar szurkolók részéről a nyári Európa-bajnokság azon mérkőzéseinek belépőire, melyeken Marco Rossi tanítványai lépnek pályára.

Fekete István
2024. Január 26. 19:40, péntek |

124 éve, 1900 január 25-én született. Jókai mellett, minden idők legolvasottabb magyar írója. Számos ifjúsági könyv és állattörténet írója. Barátjával, Csathó Kálmánnal együtt

A szlovénok legyőzésével ötödik lett a magyar válogatott
2024. Január 26. 19:03, péntek |

A magyar férfi kézilabda-válogatott fennállása legjobb Európa-bajnoki helyezését elérve ötödik lett az olimpiai kvalifikációs kontinenstornán, mivel péntek délután 23-22-re legyőzte Szlovéniát a kölni helyosztón.

Wolfgang Amadeus Mozart
2024. Január 26. 18:56, péntek |

1756. 01. 27- én történt, azaz 268 éve, hogy Salzburgban megszületett a kis Wolfgang Amadeus Mozart. 3 kiló 75 dekával jött a világra és első felsírásából a hozzértők le is vonhatták

Szabó Szebasztián ezüstérmet szerzett a luxemburgi úszóviadal első napján.
2024. Január 26. 18:55, péntek |

Szabó Szebasztián ezüstérmet szerzett 50 méter pillangón a luxemburgi nemzetközi úszóverseny pénteki nyitónapján.

Sportlövő vk - Major Veronika hatodik légpisztolyban Kairóban.
2024. Január 26. 18:40, péntek |

Már az első versenynapon volt magyar finalista a sportlövők kairói világkupaversenyén, miután Major Veronika a nők 10 méter légpisztoly számában 156 körrel a hatodik helyen végzett.

Davis Kupa - Zverev ott lesz Tatabányán.
2024. Január 26. 18:00, péntek |

Betegsége és ötszettes elődöntős veresége ellenére nem tervezi lemondani szereplését a német Davis Kupa-csapatban Alexander Zverev.

Férfi kézilabda Eb - A szlovénok legyőzésével ötödik lett a magyar válogatott.
2024. Január 26. 17:45, péntek |

Ignacio Biosca García távozik a Veszprém kézilabdacsapatától.
2024. Január 26. 12:50, péntek |

A spanyol kapus Ignacio Biosca García nyáron távozik a bajnoki címvédő Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatától.

Sántha Gergely: a DVTK Északkelet-Magyarországon 3000 sportolót összefogó sportrendszert üzemeltet.
2024. Január 26. 12:31, péntek |

A labdarúgócsapat feljutását az élvonalba és a női kosárlabdázók Euroliga-menetelését emelte ki a 2023-as sikerek közül Sántha Gergely, a DVTK elnöke az elmúlt esztendőt értékelve.