2024. július 22, hétfő - Magdolna

Cselgáncs Grand Slam - Gyertyás Róza bronzérmes Bakuban.
2024. Február 16. 15:31, péntek |

A kétszeres U23-as Európa-bajnok Gyertyás Róza bronzérmet nyert pénteken a cselgáncsozók bakui Grand Slam-viadalon.

Meghalt a börtönben Putyin politikai ellenfele, Alekszej Navalnij
2024. Február 16. 14:30, péntek |

Meghalt a börtönben Alekszej Navalnij orosz ellenzéki politikus - közölte pénteken az orosz Szövetségi Büntetés-végrehajtási Szolgálat (FSZIN).

Elhunyt Jakab Ferenc virológus professzor
2024. Február 16. 14:28, péntek |

Tragikus hirtelenséggel elhunyt Jakab Ferenc virológus, egyetemi tanár - tájékoztatott a Pécsi Tudományegyetem (PTE) a honlapján pénteken.

Asztalitenisz csapat-vb - Magabiztos győzelemmel rajtoltak a férfiak.
2024. Február 16. 14:15, péntek |

A magyar férfi válogatott a kubaiak elleni magabiztos győzelemmel kezdte meg szereplését a dél-koreai Puszanban zajló, olimpiai kvalifikációs asztalitenisz csapat-világbajnokság pénteki nyitónapján.

Görbe Soma és Farkas Kevin gyorsaságimotor-versenyző az Uni H-Moto Teamnél folytatja.
2024. Február 16. 14:00, péntek |

Kovács Bálint mellett Görbe Soma és Farkas Kevin gyorsaságimotor-versenyzők is az Uni H-Moto Teamnél folytatják pályafutásukat - jelentették be sajtótájékoztatón pénteken Győrben.

Nem sikerült a bravúr - Kikapott az Olympiakosztól a Ferencváros
2024. Február 16. 08:31, péntek |

Az Európa-konferencialiga rájátszásának első mérkőzésén 1-0-ra kikapott a Ferencváros az Olympiakosz otthonában.

A szerbek ellen nem sikerült nyerni, a 7. helyért játszik a férfi pólóválogatott
2024. Február 16. 08:29, péntek |

11-10-re kikapott Szerbiától a magyar férfi vízilabda-válogatott a dohai vizes világbajnokság 5-8. helyért játszott helyosztóján, így Montenegróval mérkőzik meg a hetedik helyért.

VB döntőben a magyar női vízilabda válogatott
2024. Február 16. 08:28, péntek |

A görög válogatott ellen is ötméteresek döntöttek. Pénteken VB-döntőt játszik a magyar pólóválogatott.

A felhők közül kisüt a nap.
2024. Február 16. 08:00, péntek |

Reggelre többfelé képződik pára, köd, de délelőtt ezek gyorsan feloszlanak. Kezdetben északon lehetnek felhősebb tájak is.

Konferencia-liga - A Ferencváros egygólos hátrányba került Pireuszban.
2024. Február 16. 07:45, péntek |

A Ferencváros egygólos vereséget szenvedett a görög Olimpiakosz vendégeként a labdarúgó Konferencia-liga 16 közé jutásért zajló párharcának első, csütörtöki felvonásán.

Férfi kézilabda BL - A Szeged legyőzte a norvég bajnokot.
2024. Február 16. 07:30, péntek |

A Szeged házigazdaként 29-27-re legyőzte a norvég Kolstad HB csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 11. fordulójában, csütörtökön, ezzel fontos lépést tett a továbbjutás felé.

Birkózó Eb - Nagy Bernadett bronzérmes.
2024. Február 16. 07:00, péntek |

A 76 kilogrammban szereplő Nagy Bernadett bronzérmet nyert csütörtökön a bukaresti birkózó Európa-bajnokságon.