MÁV: Magyarországon áthaladó vonatokat is érint a kedden kezdődő német vasúti munkabeszüntetés!!!
2024. Március 11. 13:23, hétfő |

Több, Magyarországról induló vagy ide érkező nemzetközi vonaton is hosszabb menetidőre kell számítani keddtől szerdáig a német vasúton tervezett munkabeszüntetés miatt.

A brit Forma-4-es bajnokságban folytatja pályafutását Molnár Martin.
2024. Március 11. 13:19, hétfő |

A brit Forma-4-es bajnokságban folytatja pályafutását Molnár Martin autóversenyző, aki a Virtuosi Racing színeiben teljesíti majd a 10 állomásból és 30 futamból álló idei szezont a versenysorozatban.

Légkábelt loptak!!!
2024. Március 11. 13:00, hétfő |

Nem elég, hogy három nógrádszakáli férfi ellopta a légkábelt, de óriási kárt is okozott.

Így ne…!!!
2024. Március 11. 12:21, hétfő |

Így ne…!!!

Minden szabályt áthágva, önmagát és a gyalogosokat is veszélyeztetve cikázott egy motoros Salgótarján belvárosában.

A TRAPÉZ FARMER SZÜLETÉSE
2024. Március 11. 09:10, hétfő |

1969. 03. 11-én, a Levi-Strauss elkezdte a trapéz farmerek eladását. A hetvenes évek egyik legnagyobb ikonja a farmernadrág. Egyszerűen mindenkinek van farmernadrágja.

Bajnokok Ligája - A keddi program

Két visszavágóval folytatódik kedden a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntője.

Orbán Viktor: Donald Trump a béke elnöke
2024. Március 11. 09:08, hétfő |

Sulyok Tamás új köztársasági elnökről is beszlét a miniszterelnök.

Darabokra vágva találták meg Bruce Lee mostari szobrát.
2024. Március 11. 09:00, hétfő |

Darabokra szabdalva találták meg Bruce Lee-nek, a kung-fu királyának a bronzszobrát szombaton a bosznia-hercegovinai Mostarban - közölte az N1 nyugat-balkáni, regionális hírtelevízió.

WestEnd párbajtőr GP - Kun Anna arany-, Muhari Eszter ezüstérmes.
2024. Március 11. 08:50, hétfő |

Kun Anna arany-, Muhari Eszter pedig ezüstérmet nyert vasárnap a budapesti WestEnd párbajtőr Grand Prix női versenyében.

Tirrén-adriai körverseny - Valter a 47. helyen zárt, Vingegaard győzött.
2024. Március 11. 08:40, hétfő |

Valter Attila a 47. helyen végzett a vasárnap zárult tirrén-adriai országúti kerékpáros versenyen, melyen csapattársa, a dán Jonas Vingegaard diadalmaskodott.

Női kézilabda MK - Sorozatban harmadszor a Ferencvárosé a trófea.
2024. Március 11. 08:30, hétfő |

A Ferencváros sorozatban harmadszor nyerte meg a női kézilabda Magyar Kupát, miután a tatabányai négyes döntő vasárnapi fináléjában 25-23-ra legyőzte a bajnok Győri Audi ETO-t.