2024. július 16, kedd - Valter

Hírek | Sport

Monacói Nagydíj - Leclerc az első hazai győztes Monte-Carlóban
2024. Május 27. 06:00, hétfő |

A hazai közönség előtt szereplő Charles Leclerc, a Ferrari versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Monacói Nagydíjat, így a sportág történetének első hercegségbeli győztese lett Monte-Carlóban.

Ez igazi rally lesz!
2024. Május 25. 19:54, szombat |

Idén 2024-ben a Diósgyőr ralin P14-es kategóriában állsz rajthoz Velezdi Eszter navigátoroddal.

Egy dobogós Diósgyőr ralis eredménynek örülnénk!
2024. Május 25. 19:51, szombat |

Beszélgetés Kronome Ákos autóversenyzővel, nagy megmérettetés előtt.

Férfi kézilabda NB I - Előnyben a címvédő Veszprém a döntőben
2024. Május 25. 08:12, szombat |

A címvédő Veszprém házigazdaként 35-28-ra legyőzte a Szegedet a férfi kézilabda NB I döntőjének első, péntek esti mérkőzésén.

Versenyzői rutinja a Top15-be repítette Gender Tamás Juniort!
2024. Május 24. 23:28, péntek |

Gender Tamás Junior a WSK - Open Series International Circuit La Conca - OKJ kategóriában 2024.05.07-11. között versenyzett.

Dobogós helyekkel zárta a Pünkösdi Rallycross Fesztivált a Korda Racing
2024. Május 24. 08:59, péntek |

Négy hét után szállt újra versenybe a Korda Racing csapata a Magyar Rallycross Bajnokságban. A nemzeti mezőny Húsvét után újra a RabócsiRingen mérhette össze erejét.

Orosz Pál: nem volt elegáns Stankovic távozása
2024. Május 24. 08:03, péntek |

Nem volt elegáns Dejan Stankovic vezetőedző múlt heti távozása a Ferencvárostól Orosz Pál, az FTC Labdarúgó Zrt. vezérigazgatója szerint.

Szinte minden a Veszprém mellett szól a döntő előtt
2024. Május 23. 08:08, csütörtök |

Szinte minden a Telekom Veszprém mellett szól a férfi kézilabda NB I pénteken kezdődő döntője előtt, amelyben a címvédő ellenfele ezúttal is a Szeged lesz.

Bucsi a Red Bull Ringen győzelemmel zárt
2024. Május 22. 18:30, szerda |

A Red Bull Ringen folytatódott a 2024-es versenyszezon az MNASZ Autós Gyorsasági Szakágának versenyzői, köztük Bucsi Attila és Berta Benjámin számára.

Budapesten lesz a BL döntő 2026-ban
2024. Május 22. 15:48, szerda |

Budapesten a Puskás Arénában rendezik a labdarúgó Bajnokok Ligája 2026-os döntőjét az európai szövetség (UEFA) végrehajtó bizottságának szerdai döntése értelmében.

A közép-európai FIA F4 bajnokság nyitóhétvégéje az új hazai pályán a Balaton Park Circuit-en
2024. Május 21. 10:49, kedd |

A mezőny nagy része már a hét közepén megkezdte a munkát. A GRT az autót hibátlanul felkészítette pilótánk pedig körről-körre alkalmazkodott az autóhoz és a körülményekhez, így magabiztosan vághattunk neki a hétvégének.