2021. Augusztus 01. 09:49, vasárnap |

Hajókázás, strandolás, tengerpart. Általában ezt jelenti Horvátország az átlagos látogató számára.

Mindenkit megleptek murván is!
2021. Augusztus 01. 09:47, vasárnap |

Pályafutásuk első aszfaltos abszolút győzelme után murván is bizonyított Csomós Miklós és Nagy Attila, a Székesfehérvár-Veszprém Ralin ugyanis újabb győzelmet arattak.

Hamilton indulhat az élről Mogyoródon
2021. Július 31. 16:16, szombat |

A címvédő, hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője nyerte a 36. Forma-1-es Magyar Nagydíj szombati időmérő edzését a Hungaroringen, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat az első helyről.

Magyar Nagydíj - Palkovics: 2037-ig biztosított a hungaroringi Forma-1-es futam
2021. Július 31. 15:27, szombat |

Biztosan lesz 2037-ig Forma-1-es futam a Hungaroringen - mondta az innovációs és technológiai miniszter szombaton, miután a Magyar Nagydíj helyszínén egyeztetett Stefano Domenicalival, az F1 elnök-vezérigazgatójával.

Legyőzte az amerikaiakat és negyeddöntős a férfi vízilabda-válogatott
2021. Július 31. 08:52, szombat |

Az Európa-bajnok magyar válogatott 11-8-ra legyőzte az Egyesült Államok csapatát a tokiói olimpia férfi vízilabdatornájának negyedik fordulójában, szombaton, ezzel már biztosan negyeddöntős.

Milák Kristóf Európa-csúccsal ezüstérmet nyert szombaton 100 méter pillangón a tokiói olimpián
2021. Július 31. 04:37, szombat |

A 200 méteren aranyérmes magyar úszó a második legjobb idővel az ötös pályáról várta a finálét, melynek nagy esélyese a 100 méter gyorson győztes Caeleb Dressel volt a mellette lévő négyes pályán.

Tokió 2020 - Djokovicnak nem lesz meg a Golden Slam, elveszítette az elődöntőt
2021. Július 30. 12:13, péntek |

A német Alexander Zverev némi meglepetésre legyőzte a világelső Novak Djokovicot a tokiói olimpiai férfi tenisztornájának pénteki elődöntőjében.

Tokió 2020 - A cselgáncsozó Tóth a bronzért küzdhet
2021. Július 28. 12:06, szerda |

Tóth Krisztián a bronzéremért küzdhet a 90 kilogrammosok között szerdán a tokiói olimpia cselgáncstornáján.

Tokió 2020 - Hosszú: így biztosan nem tudom abbahagyni
2021. Július 28. 08:59, szerda |

Hosszú Katinka letörten, de nem megtörve értékelte a tokiói olimpián nyújtott eddigi teljesítményét, azaz hogy 400 méter vegyesen vasárnap ötödik, 200-on pedig szerdán hetedik lett címvédőként.

Tokió 2020 - Milák: több tiszteletet az ellenfeleimnek
2021. Július 28. 07:45, szerda |

Milák Kristóf ugyan kissé csalódott az időeredménye miatt, de azért boldog, hogy olimpiai bajnok lett 200 méter pillangón a tokiói olimpián.

Mindenki a dobogón!
2021. Július 22. 11:33, csütörtök |

Majdnem teljes sikerrel koronáztuk meg mindkét versenyzőnk kedvenc versenyét, a Székesfehérvár-Veszprém Rallye-t, hiszen mindketten a dobogón végeztek, igaz, „csak” a 2. és 3. fokán.

Újabb futamgyőzelmekért lép pályára a Gender Racing Team
2021. Július 21. 12:54, szerda |

Horvátországban az Automotodrom Grobnik-on a Gender Racing Team a hétvégén a hazai bajnokság és az FIA CEZ Zone Trophy versenysoroztat aktuális bajnoki fordulóján száll harcba a bajnoki pontokért.