2021. Szeptember 08. 19:33, szerda |

A hétvégén rendezték az FIA CEZ Zone Trophy zárófordulóját Csehországban Brno-ban.

2021-ben is bajnok, ez már hetedik trófeája Tim Gábornak
2021. Szeptember 07. 17:33, kedd |

Az FIA Swift Cup Europe bajnokságban tért vissza a rallyból pályaautózáshoz Tim Gábor 2020-ban, ahol rögtön bajnoki címet is szerzett.

Tíz helyszínen 23 313 kilométert teljesítettek az indulók a Futókörök Napján
2021. Szeptember 06. 15:07, hétfő |

Sikeresnek bizonyult a Futókörök Napja: tíz helyszínen összesen 23 313 kilométert teljesítettek az indulók.

Szabó László: ez a magyar parasport aranycsapata
2021. Szeptember 05. 15:04, vasárnap |

A magyar paralimpiai sport aranycsapatának nevezte a tokióit Szabó László, a Magyar Paralimpiai Bizottság (MPB) elnöke, aki úgy véli, minden versenyző minden versenyszámában mindent kihozott magából a japán fővárosban.

Marco Rossi kiegyenlített meccsre számít
2021. Szeptember 05. 12:01, vasárnap |

Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya kiegyenlített mérkőzésre számít az albánok elleni vasárnapi idegenbeli világbajnoki selejtezőn.

A győzelem a cél BRNO-ban is!
2021. Szeptember 04. 10:03, szombat |

A Slovakiaring bajnoki fordulóján sikeresen tért vissza hazai pályán a Gender Racing Team korábbi MNASZ Formula Renault bajnoka a többszörös szlovák gokart bajnok Szabó Nikolas a Gender Racing Forma3-as Dallarajában.

Bronzérmet szerzett a kajakos Varga Katalin a paralimpián
2021. Szeptember 04. 08:06, szombat |

A kajakos Varga Katalin bronzérmet nyert K1 200 méteren a tokiói paralimpián.

Pap Bianka ezüstérmes vegyesúszásban a paralimpián
2021. Szeptember 03. 12:24, péntek |

Pap Bianka ezüstérmet nyert 200 méteres vegyesúszásban a tokiói paralimpián.

Aranyérmet nyert a kajakos Kiss Péter Pál a paralimpián
2021. Szeptember 03. 08:29, péntek |

Kiss Péter Pál aranyérmet nyert K1 200 méteren a tokiói paralimpián. Ugyanebben a számban Juhász Tamás hatodik lett.

Túl a második ERC futamon
2021. Szeptember 02. 09:23, csütörtök |

15 gyorsasági szakasz és városi várt Juhász Csabira és Juhász és Pistire az 50-dik Barum Ralin, ami számukra idén a második ERC verseny volt.

Egyik szemünk sír, a másik nevet!
2021. Szeptember 01. 19:21, szerda |

A nevetést természetesen a Klausz-Csányi páros negyedik helye okozza, bár a dobogó nagyon közeli volt, csak 2,2 mp-en múlott,

Kategóriagyőzelem a 13. Star Rally Barum Rally-n!
2021. Szeptember 01. 15:53, szerda |

13. Star Rally Barum Rally három napja alatt tíz gyorsasági szakasz várt Anettára és Tamásra illetve pénteken egy városi gyors is.