2024. július 23, kedd - Lenke

Hírek | Sport

Férfi kézilabda Eb - Vereség a felkészülési torna első napján
2014. Január 03. 19:30, péntek |

Vereséggel kezdte szereplését az Európa-bajnokságra készülő magyar férfi kézilabda-válogatott a gyöngyösi Provident Kupán: Mocsai Lajos csapata egy góllal kapott ki pénteken a cseh együttestől.

Pintér Attila kéthetente hívná össze az NB I-es válogatottakat
2014. Január 03. 12:48, péntek |

A tavaszi szezonban várhatóan kéthetente tartana összetartást az NB I-es klubokban szereplő játékosokkal Pintér Attila, a magyar labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya.

Murczin és Murczin egy tereprally autóban!
2014. Január 02. 17:30, csütörtök |

Adrenalin Sprint Kupa III. fordulóját rendezték meg 2013 november 16-án. Murczin Vivien tereprally versenyzőt kérdezem a verseny után.

Iszonyatosan jól éreztük magunkat!
2014. Január 02. 17:19, csütörtök |

Beszélgetés Pálfalvi Gábor autóversenyzővel a 2013-as Szilveszter Rali után.

Óévbúcsúztató verseny a Szilveszter Ralin
2014. Január 02. 17:14, csütörtök |

Juhász Csaba - Juhász Zsolt, Car Tools Kft - Honda Civic Type R. Beszélgetés Juhász Csaba autóversenyzővel, 2013 utolsó magyarországi autóversenye után.

Szilveszter Rallye: 10-ből 10!
2013. December 31. 13:27, kedd |

Az abszolút 11. és a licenszes kategória 10. helyen végzett a TRT által felkészített R4-es Mitsubishi Lancer EVO IX-sel a Szvatek Zsolt és Kovács Szabolcs az óév utolsó versenyén a Szilveszter Rallye-n!

Elhunyt Akeem Adams
2013. December 30. 16:57, hétfő |

Elhunyt Akeem Adams, a Ferencváros labdarúgója, aki szeptemberben szívinfarktuson esett át.

Labdarúgó NB I - A Széchenyi Bank visszautasította Matyi Dezső vádjait
2013. December 30. 12:57, hétfő |

A Széchenyi Kereskedelmi Bank visszautasította Matyi Dezsőnek, a PMFC-Matias futballklub tulajdonosának pénteken elhangzott vádjait.

Turán Frigyes nyerte a Szilveszter-ralit
2013. December 29. 18:47, vasárnap |

A Turán Frigyes, Zsíros Gábor kettős nyerte a Hungaroringen rendezett 15. Szilveszter-ralit.

Osztrák jégkorongliga - Visszavágott a Fehérvár a bécsieknek
2013. December 28. 20:08, szombat |

A Sapa Fehérvár AV19 5-3-ra nyert a Vienna Capitals ellen az osztrák jégkorongliga (EBEL) szombati játéknapján.