2024. július 23, kedd - Lenke

Hírek | Sport

Női kézilabda Eb - Vereség a franciáktól, hatodik a magyar válogatott
2014. December 19. 19:01, péntek |

Hatodik lett a magyar női kézilabda-válogatott a magyar-horvát közös rendezésű Európa-bajnokságon, miután a pénteki helyosztón 26-25-re kikapott a francia csapattól a budapesti Papp László Arénában.

Szalnyikov Kupa - Hosszú Katinka három győzelemmel kezdett
2014. December 19. 18:59, péntek |

Az itthon az év legjobb női sportolójának választott Hosszú Katinka kevesebb mint egy nappal a budapesti díjátadó után pénteken már Szentpéterváron úszott, és három számban is aranyérmet nyert.

Női kézilabda Eb - Lazovic nem játszhat az elődöntőben
2014. December 19. 10:53, péntek |

Nem játszhat a magyar-horvát közös rendezésű Európa-bajnokság pénteki elődöntőjében Suzana Lazovic, a címvédő montenegrói női kézilabda-válogatott játékosa.

Várkonyi Szabolcs: Éles teszt a Jänner rally előtt.
2014. December 19. 09:03, péntek |

December végén, 2014 utolsó versenyén, a Szilveszter Rallyn indul Várkonyi Szabolcs rallyversenyző.

Kis Viktória: „A célom minimum egy első helyezés begyűjtése a mostani hétvégén!”
2014. December 18. 20:17, csütörtök |

Bár már csak egy hét van hátra karácsonyig, a H-Moto Team színeiben versenyző Kis Viktória számára még nem ért véget a 2014-es esztendő.

Kovács Sanyi: Élvezetből autóztam
2014. December 18. 13:51, csütörtök |

Túl vagy a hétvégi FRT Kupán, ami számodra az év utolsó autóversenye volt a Mogul Csapattal.

Női kézilabda Eb - Németh: felszabadultan kell játszani
2014. December 18. 10:57, csütörtök |

Felszabadultan játszva van esélye pénteken a franciák ellen megszerezni az ötödik helyet a magyar női kézilabda-válogatottnak a magyar-horvát közös-rendezésű Európa-bajnokságon Németh András szövetségi kapitány szerint.

Közelebb állunk az olimpia rendezéséhez, mint valaha
2014. December 18. 05:00, csütörtök |

Női kézilabda Eb - Román győzelem Debrecenben
2014. December 17. 18:51, szerda |

Már megint a gumik…
2014. December 16. 10:43, kedd |

Az abszolút tízedik helyen végzett a 18. Mikulás Rallye-n a Maricsek Racing Team párosa Szvatek Zsolt és Török Attila.