2024. július 21, vasárnap - Dániel

Hírek | Sport

Rio 2016 - Michael Phelps a 19. aranyérmét nyerte
2016. Augusztus 08. 07:40, hétfő |

Az amerikai négyes győzött a férfi 4x100 méteres gyorsváltóban a riói olimpián, a stafétának tagja volt minden idők legeredményesebb olimpikonja, Michael Phelps, aki 19. ötkarikás aranyérmét nyerte.

Megvan Dzsudzsák Balázs új csapata – sokat nem látjuk majd
2016. Augusztus 07. 14:18, vasárnap |

Az egyesült arab emírségekbeli al-Vahda labdarúgócsapatában folytatja pályafutását Dzsudzsák Balázs, a nyári franciaországi Európa-bajnokságon nyolcaddöntős magyar válogatott csapatkapitánya.

Újabb arany: Hosszú Katinka világcsúccsal nyert 400 méter vegyesen
2016. Augusztus 07. 07:31, vasárnap |

Hosszú Katinka 4:26.36 perces, hatalmas világcsúccsal nyert aranyérmet 400 méter vegyesen a riói olimpia úszóversenyeinek szombati nyitónapján.

Olimpia – megvan az első magyar érem - arany
2016. Augusztus 07. 07:30, vasárnap |

Szász Emese aranyérmet nyert szombaton párbajtőrben, ezzel övé az első magyar dobogós helyezés a riói olimpián.

Mobilapp: olimpiára hangolva
2016. Augusztus 07. 06:00, vasárnap |

Az olimpia kezdetére ismét exkluzív digitális szolgáltatásokkal bővült az M4 Sport mobilapp, amit érdemes frissíteni, vagy ha még nincs ott a mobilkészülékén, akkor letölteni.

Barátságos meccsen búcsúztatják Királyt és Juhászt
2016. Augusztus 06. 05:18, szombat |

Novemberben egy barátságos mérkőzésen búcsúztatják el a magyar labdarúgó-válogatottól visszavonult Király Gábort és Juhász Rolandot.

Rio 2016 - Apró problémák vannak csak a faluban, a magyaroknak tetszik
2016. Augusztus 05. 07:34, péntek |

A korábbi játékokon tapasztaltaknál valamivel több a probléma az olimpiai faluban, ám összességében a magyarok jól érzik magukat

Pannóniaring, kedvenceink egyike
2016. Augusztus 05. 07:33, péntek |

Június 24-26. között zajlott le az idei második versenyhétvége a hazai gyorsasági szakágban.

A kitartás és az elvégzett munka előbb utóbb meghozza a gyümölcsét!
2016. Augusztus 04. 13:59, csütörtök |

Nehezen indult a Székesfehérvár Rallye Spitzmüller Csaba és Béres László számára.

Rio 2016 - A közmédia továbbítja a szurkolók üzeneteit Rióba
2016. Augusztus 04. 07:34, csütörtök |

Az M4 Sport Facebook-oldalára érkező szurkolói buzdítások közül a televízió munkatársai naponta több üzenetet is átadnak a riói olimpián versenyző magyar sportolóknak.

Király Gábor visszavonult a válogatottól
2016. Augusztus 03. 07:34, szerda |

Király Gábor visszavonult a magyar labdarúgó-válogatottól, amellyel nyolcaddöntőig jutott a franciaországi Európa-bajnokságon.

Rio 2016 - A teljes műsor: szerda, csütörtök, péntek
2016. Augusztus 02. 11:13, kedd |

A XXXI. nyári olimpia megnyitó ünnepségére pénteken - magyar idő szerint szombaton hajnalban - kerül sor Rio de Janeiróban, de a versenyek, pontosabban a labdarúgótorna mérkőzései már két nappal korábban, elkezdődnek.