2024. július 19, péntek - Emília

Hírek | Sport

Győzelem a Miskolc Ralin!
2018. Május 09. 05:00, szerda |

Interjú a Bajnok ralipárossal a Miskolc Rali után. Kertész Krisztián - Velezdi Eszter Opel Astra OPC - FA-ZE Tyre Repair Kft. HELL 24. Miskolc Rallye - 2018.04.27-29.

Fogasy, Berendi és egy lepke győzött
2018. Május 08. 19:17, kedd |

Megnyerte a Mitropa Kupa értékelését Fogasy Gergely és Berendi Dávid a horvátországi Opatija Ralin, ahol különleges utasa volt a Peugeot 208 T16-nak. Egy lepke a sebességi fokozat kijelzőjén teljesített egy gyorsaságit.

Abszolút győzelem a Miskolc Ralin!
2018. Május 08. 18:10, kedd |

Győzelemmel zárta az Angel Petrol Rallye2 2018-as versenyét a JG2 Racing versenyzői a Tim Gábor - Timár Tamás páros az Opel Adam versenyautóval.

Hosszú Katinka júniusban visszatér, s az Eb-n is ott lesz
2018. Május 07. 18:22, hétfő |

Hosszú Katinka júniusban tér vissza a versenyzéshez, és várhatóan a glasgow-i úszó Európa-bajnokságon is indul majd.

Fogasy rövid, de nehéz versenyre készül az Opatija Ralin
2018. Május 04. 08:33, péntek |

A bajnokság egyik legszebb helyszínével, az Opatija Ralival folytatódik a Mitropa Kupa május 4-5-e között.

Rally: Az ötödik hely nem rossz!
2018. Május 04. 05:00, péntek |

Juhász Csaba - Juhász Zsolt Mitsubishi EVO X. - Juhász Média Kft. HELL 24. Miskolc Rallye - 2018.04.27-29.

Rallycross: Kisvadkutya a Kakucsringen támad!
2018. Május 03. 19:43, csütörtök |

Villáminterjú Ifj. Nedecki László rallycross versenyzővel a hétvégi EUROASZFALT Rallycross OB II. KakucsRingi bajnoki futam előtt.

Rally: Ez a verseny rövidre sikerült…
2018. Május 03. 18:31, csütörtök |

Sajnos egy rövid MARB futam adatott meg a fiúknak az április végi MARB futamon.

Rally: Fagy és hó nélkül
2018. Május 02. 07:32, szerda |

Remélhetőleg maga mögött hagyta a Ritmus ASE párosa az elmúlt időszak nagy esőit, havait és mínuszait és már sokkal kellemesebb időben vághatnak neki a festői környezetben rajtoló Opatija Rallye-nak,

Magyar színekben folytatja az amerikaiak olimpiai ezüstérmes rövidpályás gyorskorcsolyázója
2018. Május 02. 05:00, szerda |

Magyar színekben versenyez tovább John-Henry Krueger, az amerikaiak olimpiai ezüstérmes rövidpályás gyorskorcsolyázója.

Kiemelt biztonsági készültséget rendeltek el Rómában az AS Roma-Liverpool visszavágóra
2018. Május 01. 05:00, kedd |

Hétfő este hét órától csütörtök reggel hét óráig alkoholtilalmat rendeltek el az olasz főváros központjában és az AS Roma-Liverpool labdarúgó visszavágót vendégül látó római Olimpiai Stadion környékén,

A magyarok nyerték a kempo-vb és -vk összetett csapatversenyét
2018. Április 29. 11:07, vasárnap |

A magyarok nyerték a kempo-világbajnokság és -világkupa összetett csapatversenyét a budapesti MOM Sport Uszoda és Sportközpontban.