A tervek szerint az ősszel induló 2020/2021-es szezon kezdetén vezetnék be a labdarúgó OTP Bank Ligában a videobírós rendszert (VAR), de elképzelhető,

2020. Február 08. 15:06, szombat |

A kedvezőtlen időjárás miatt a halasztás után a törlés mellett döntöttek Magyarország első felnőtt nemzetközi alpesi síversenyének szervezői.

Február 21-től kaphatók a jegyek a bolgár-magyarra
2020. Február 08. 06:09, szombat |

Február 21-én 10 órakor kezdik árusítani a belépőket a március 26-án sorra kerülő Bulgária-Magyarország labdarúgó Európa-bajnoki pótselejtezőre.

A Hungaroringen rajtol a WTCR szezon
2020. Február 06. 07:10, csütörtök |

Saját közönsége előtt vághat neki a címvédésnek Michelisz Norbert, a túraautó-világkupa (WTCR) tavalyi győztese, miután a sorozat szervezői bejelentették, hogy az idén április végén a Hungaroringen rajtol.

Dzsudzsák Balázst sokkolta arab klubja
2020. Február 05. 17:03, szerda |

Dzsudzsák Balázst, a magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitányát váratlanul érte, ezért sokkolta, hogy távoznia kell arab klubcsapatától, az al-Ittihad Kalbától.

Magyarország nyerte az első qatch-világbajnokságot
2020. Február 02. 18:06, vasárnap |

A magyar válogatott nyerte az első alkalommal megrendezett qatch-világbajnokságot.

Irány a Mitropa Rally kupa!
2020. Február 02. 05:00, vasárnap |

2020-ban is számolni kell a Magyar ralisportban Gutai Marcellal.

Babosék újra bajnokok az Australian Openen
2020. Január 31. 08:37, péntek |

Babos Tímea és Kristina Mladenovic nyerte meg a női párosok versenyét az ausztrál nyílt teniszbajnokságon, mivel a pénteki döntőben 6:2, 6:1-re legyőzte a Hszie Szu-vej, Barbora Strycova tajvani, cseh duót.

Európa egyik legnagyobb akadályfutó-versenyét rendezik Veszprémben
2020. Január 30. 05:00, csütörtök |

Április első hétvégéjén Veszprémben rendezik a Spartan akadályfutó-versenysorozat idei első állomását.

Csomós Mixi: Jól sikerült a szilveszteri durrogtatás
2020. Január 22. 07:01, szerda |

Csomós Mixi és Nagy Attila a Szilveszter Rallye-n parádés teljesítményével vívta ki az ellenfelek és szurkolók elismerését.

Gálamérkőzésen lett csoportelső férfi vízilabda válogatottunk
2020. Január 19. 09:45, vasárnap |

A házigazda magyar válogatott 26-0-ra legyőzte a máltai csapatot,

Teljes a Giro d'Italia mezőnye
2020. Január 17. 07:24, péntek |

Három olasz szabadkártyás csapattal teljessé vált a mezőny a Giro d'Italia országúti kerékpáros körversenyen, amelynek első három szakaszát Magyarországon rendezik.