2024. július 23, kedd - Lenke

Hírek | Helyi

Elhunyt Zarándi László olimpiai bronzérmes atléta.
2023. Augusztus 14. 16:42, hétfő |

Elhunyt 94 éves korában Zarándi László olimpiai bronzérmes és Európa-bajnok atléta a családja hétfői tájékoztatása szerint.

A NAV megbírságolt egy egyéni vállalkozót, aki a katával trükközött!
2023. Augusztus 14. 13:32, hétfő |

Összesen csaknem 35 millió forint adóhiányt, késedelmi pótlékot és bírságot kellett befizetnie egy festő és mázoló egyéni vállalkozónak, aki trükközni próbált a kata szabályokkal.

A holland légtérbe tartó orosz bombázókat tartóztatott fel a dán légierő!
2023. Augusztus 14. 13:03, hétfő |

A holland légtérbe tartó orosz bombázókat tartóztatott fel a dán légierő - közölte a holland királyi légierő hétfőn.

Baleseti összefoglaló!
2023. Augusztus 14. 12:10, hétfő |

Nógrád vármegye útjain az elmúlt egy hét során tíz személyi sérüléses közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek az egyenruhások.

Strandidővel indul a hét!
2023. Augusztus 14. 02:40, hétfő |

Napsütésé lesz a főszerep, csak helyenként lehet kevés felhő az égen.

Kerékpár-vb - Vas Kata Blanka aranyérmes az U23-asok mezőnyversenyében!
2023. Augusztus 13. 17:46, vasárnap |

Vas Kata Blanka aranyérmet nyert vasárnap az U23-asok között, mivel korosztályában legjobbként 11. helyen zárta a női országúti mezőnyversenyt a glasgow-i kerékpáros világbajnokságon.

Nyári hétvége sok napsütéssel!
2023. Augusztus 13. 05:00, vasárnap |

Igazi strandidőre készülhetünk, alig lesz felhő az égen.

Kerékpár-vb - Harmadik a kerékpárlabda B ligájában a magyar kettős!
2023. Augusztus 13. 04:00, vasárnap |

A harmadik helyen végzett a magyar kettős a glasgow-i kerékpáros világbajnokságon a kerékpárlabda B ligájában.

Kerékpár-vb - A hegyikerékpáros Buzsáki Virág 31.
2023. Augusztus 12. 16:03, szombat |

Buzsáki Virág a 31. helyen végzett a hegyikerékpárosok versenyében a glasgow-i világbajnokságon szombaton.

A világbajnok Márton Luana harmadik lett a Koreai Köztársaságban!
2023. Augusztus 12. 14:26, szombat |

Márton Luana a harmadik helyen végzett az 57 kilogrammos súlycsoportban a dél-koreai Cshuncshon Open nemzetközi tekvondóverseny szombati versenynapján.

Kerékpár-vb - Wermeser tizedik a parakerékpárosok mezőnyversenyében
2023. Augusztus 12. 13:34, szombat |

Wermeser Zsombor a tizedik helyen zárta a mezőnyversenyt a glasgow-i kerékpáros világbajnokság országúti para versenyeinek C5-ös férfi kategóriájában.

2023. Augusztus 12. 04:21, szombat |

Sok napsütésre számíthatunk, az időnként megjelenő felhőkből csapadék nem várható.