Térdműtét vár Tyiskov-Helembai Fannyra, a Praktiker-Vác élvonalbeli női kézilabdacsapatának 20-szoros válogatott beállójára.

2024. Február 16. 18:00, péntek |

Krizsán Xéniát és Koch Mátét választották az év sportolójának a Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetemen (TF).

Vizes vb - Molnár és Szabó-Feltóthy is döntős 200 méter háton.
2024. Február 16. 17:55, péntek |

Molnár Dóra és Szabó-Feltóthy Eszter is döntőbe jutott női 200 méter háton a dohai úszó-világbajnokság pénteki versenynapján.

Birkózó Eb - Orsós Sztálvira ötödik lett.
2024. Február 16. 17:50, péntek |

Az 53 kilogrammos súlycsoportban szereplő Orsós Sztálvira 3-1-re veszített a bronzmérkőzésen, így az ötödik helyen végzett pénteken a bukaresti birkózó Európa-bajnokságon.

Vizes vb - Ezüstérmes a női vízilabda-válogatott.
2024. Február 16. 17:00, péntek |

A magyar női vízilabda-válogatott ezüstérmesként zárta a dohai világbajnokságot, amelynek pénteki döntőjében 8-7-re kikapott az olimpiai bajnok amerikai csapattól.

Dubaji tenisztorna - Babos második fordulóba jutott a selejtezőben.
2024. Február 16. 15:55, péntek |

Babos Tímea három játszmában legyőzte az orosz Marija Tyimofejevát a 3,2 millió dollár (1,1 milliárd forint) összdíjazású dubaji női keménypályás tenisztorna selejtezőjének első fordulójában, pénteken.

Cselgáncs Grand Slam - Gyertyás Róza bronzérmes Bakuban.
2024. Február 16. 15:31, péntek |

A kétszeres U23-as Európa-bajnok Gyertyás Róza bronzérmet nyert pénteken a cselgáncsozók bakui Grand Slam-viadalon.

Meghalt a börtönben Putyin politikai ellenfele, Alekszej Navalnij
2024. Február 16. 14:30, péntek |

Meghalt a börtönben Alekszej Navalnij orosz ellenzéki politikus - közölte pénteken az orosz Szövetségi Büntetés-végrehajtási Szolgálat (FSZIN).

Elhunyt Jakab Ferenc virológus professzor
2024. Február 16. 14:28, péntek |

Tragikus hirtelenséggel elhunyt Jakab Ferenc virológus, egyetemi tanár - tájékoztatott a Pécsi Tudományegyetem (PTE) a honlapján pénteken.

Asztalitenisz csapat-vb - Magabiztos győzelemmel rajtoltak a férfiak.
2024. Február 16. 14:15, péntek |

A magyar férfi válogatott a kubaiak elleni magabiztos győzelemmel kezdte meg szereplését a dél-koreai Puszanban zajló, olimpiai kvalifikációs asztalitenisz csapat-világbajnokság pénteki nyitónapján.

Görbe Soma és Farkas Kevin gyorsaságimotor-versenyző az Uni H-Moto Teamnél folytatja.
2024. Február 16. 14:00, péntek |

Kovács Bálint mellett Görbe Soma és Farkas Kevin gyorsaságimotor-versenyzők is az Uni H-Moto Teamnél folytatják pályafutásukat - jelentették be sajtótájékoztatón pénteken Győrben.

Nem sikerült a bravúr - Kikapott az Olympiakosztól a Ferencváros
2024. Február 16. 08:31, péntek |

Az Európa-konferencialiga rájátszásának első mérkőzésén 1-0-ra kikapott a Ferencváros az Olympiakosz otthonában.