A TRAPÉZ FARMER SZÜLETÉSE
2024. Március 11. 09:10, hétfő |

1969. 03. 11-én, a Levi-Strauss elkezdte a trapéz farmerek eladását. A hetvenes évek egyik legnagyobb ikonja a farmernadrág. Egyszerűen mindenkinek van farmernadrágja.

Bajnokok Ligája - A keddi program

Két visszavágóval folytatódik kedden a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntője.

Orbán Viktor: Donald Trump a béke elnöke
2024. Március 11. 09:08, hétfő |

Sulyok Tamás új köztársasági elnökről is beszlét a miniszterelnök.

Darabokra vágva találták meg Bruce Lee mostari szobrát.
2024. Március 11. 09:00, hétfő |

Darabokra szabdalva találták meg Bruce Lee-nek, a kung-fu királyának a bronzszobrát szombaton a bosznia-hercegovinai Mostarban - közölte az N1 nyugat-balkáni, regionális hírtelevízió.

WestEnd párbajtőr GP - Kun Anna arany-, Muhari Eszter ezüstérmes.
2024. Március 11. 08:50, hétfő |

Kun Anna arany-, Muhari Eszter pedig ezüstérmet nyert vasárnap a budapesti WestEnd párbajtőr Grand Prix női versenyében.

Tirrén-adriai körverseny - Valter a 47. helyen zárt, Vingegaard győzött.
2024. Március 11. 08:40, hétfő |

Valter Attila a 47. helyen végzett a vasárnap zárult tirrén-adriai országúti kerékpáros versenyen, melyen csapattársa, a dán Jonas Vingegaard diadalmaskodott.

Női kézilabda MK - Sorozatban harmadszor a Ferencvárosé a trófea.
2024. Március 11. 08:30, hétfő |

A Ferencváros sorozatban harmadszor nyerte meg a női kézilabda Magyar Kupát, miután a tatabányai négyes döntő vasárnapi fináléjában 25-23-ra legyőzte a bajnok Győri Audi ETO-t.

Közönségdíjat nyert Madarász Isti fimje Portugáliában.
2024. Március 11. 08:25, hétfő |

Portugália legrégebb óta megrendezett seregszemléjén, a szombat este véget ért 44. Fantasporto Nemzetközi Filmfesztiválon Madarász Isti Átjáróház című fantasy-romkomja elnyerte a fesztivál közönségdíját.

Oscar-díj - Az Oppenheimer lett a legjobb film.
2024. Március 11. 08:15, hétfő |

Az Oppenheimer kapta a legjobb film Oscar-díját, a Szegény párák sztárja, Emma Stone lett a legjobb színésznő, az Oppenheimer címszerepét alakító Cillian Murphy pedig a legjobb színész.

Oscar-díj - Mihalek Zsuzsa elnyerte az Oscar-díjat a legjobb produkciós tervezés kategóriában.
2024. Március 11. 08:10, hétfő |

Mihalek Zsuzsa, a Szegény párák díszletberendezője elnyerte az Oscar-díjat a legjobb produkciós tervezés kategóriában Shona Heath és James Price brit látványtervezővel együtt.

Sok lesz a felhő, több hullámban is eshet!
2024. Március 11. 08:00, hétfő |

Felhős, borongós lesz az idő, országszerte számíthatunk esőre, záporokra.