2024. július 17, szerda - Endre, Elek

Rally: Fogasy két legenda ellen
2019. Május 28. 05:00, kedd | Sport

Fantasztikus volt Fogasy Gergely és Berendi Dávid második napja a Mitropa Kupa negyedik futamán, a Velenje Ralin.

Rally: Örülnék, ha esne!
2019. Május 24. 09:12, péntek | Sport

A hétvégén ismét rali autóba ül Juhász Csabi, mégpedig testvérével, Zsoltival, és neki vág a 12 gyorsot magába foglaló 34. AMTK Velenje Ralinak.

Vizes küzdelem a bikával
2019. Május 24. 08:06, péntek | Sport

Egy nagyon küzdelmes versenyhétvégét zárt a Gender Racing Team Ausztriában a Red Bull Ringen a bajnokság második fordulóján.

Fogasy idei harmadik dobogójára készül
2019. Május 24. 05:00, péntek | Sport

Zsinórban két dobogós helyezést szerzett Fogasy Gergely és Berendi Dávid az idén a Mitropa Kupában. Ezt a sorozatot szeretnék folytatni egy harmadikkal a szlovéniai Velenje Ralin.

Történelmi győzelem a Kakucs Ringen
2019. Május 22. 09:29, szerda | Sport

Interjú Ifj. Nedecki László autóversenyzővel az Euroaszfalt Rallycross OB után, ahol kategória győzelmet szerzett.

Technikai hiba állította meg a László-Holló párost Miskolcon
2019. Május 21. 09:36, kedd | Sport

A népkerti prológon még brillíroztak, sőt az első gyorsaságin túlteljesítette az elvártakat László István és Holló Barnabás, egy megforgás és a megsérült Honda azonban megakadályozta a Miskolc Rali sikeres befejezését.

Gyorsasági OB: Újra a vörös bikán
2019. Május 17. 07:58, péntek | Sport

A hétvégén az ausztriai Spielbergben a Red Bull Ringen csap össze ismét az FIA CEZ és az MNASZ Autós Gyorsasági OB mezőnye a festői környezetben található pályán.

Gindeli Balázs és a keceli autocross
2019. Május 16. 06:35, csütörtök | Sport

Interjú Balázzsal a május 19-i autocross verseny előtt, amit a Kecel Ringen tartanak meg.

Mózes Károly és a keceli autocross
2019. Május 14. 18:09, kedd | Sport

Interjú Károllyal a május 19-i autocross verseny előtt, amit a Kecel Ringen tartanak meg.

Népes indulóval rajtol az Euroaszfalt Rallycross Bajnoki Futam
2019. Május 14. 06:00, kedd | Sport

Az Euroaszfalt Rallycross Bajnoki Futam a Sun At Home Kupáért verseny rendezi meg május 18-án és 19-én a Kakucs Ring. Népes mezőny áll majd rajhoz.

Fogasy izzasztó Opatija Ralija
2019. Május 11. 05:00, szombat | Sport

Az abszolút negyedik és a Mitropa Kupa második helyét szerezte meg Fogasy Gergely és Berendi Dávid Ford Fiesta R5-tel az Opatija Ralin.

Csomós Mixi: Kettőből kettő
2019. Május 09. 07:50, csütörtök | Sport

Csomós Mixi és Nagy Attila Miskolcon ott folytatta, ahol Egerben abbahagyta.