2024. július 17, szerda - Endre, Elek

Csomós Mixi: Jól sikerült a szilveszteri durrogtatás
2020. Január 22. 07:01, szerda | Sport

Csomós Mixi és Nagy Attila a Szilveszter Rallye-n parádés teljesítményével vívta ki az ellenfelek és szurkolók elismerését.

Valami elkezdődött! - Gerevich Dominik harmadik lett az FRT.HU Kupán
2020. Január 07. 17:14, kedd | Sport

Gerevich Dominik harmadik helyet ért el Papp Gyuri navigálásával a decemberi FRT.HU Kupán.

Rally: R5-el koronázzuk meg az idei évet
2019. December 22. 17:58, vasárnap | Sport

Aligha sikerülhetett volna jobban Csomós Mixi és Nagy Attila idei évada, hiszen a Peugeot 208 R2-jükkel a magyar bajnokságban három bajnoki címet gyűjtöttek be,

Rally: Földön, vízen, levegőben!
2019. December 15. 15:06, vasárnap | Sport

Önfeledt autózást szeretett volna Juhász Racing versenyzőpárosa a 23. Mikulás Ralin. Nézzük, meg hogy miként sikerült nekik.

Rally: Újabb abszolút győzelem!
2019. December 11. 06:56, szerda | Sport

Nagyon okos, higgadt és taktikus versenyzéssel szerezte meg Klausz Kristóf-Csányi Botond páros a 23. Taxi4 Mikulás Rallye győzelmét, ezzel megduplázva eddigi összetett győzelmeik számát.

Rally: Csak önfeledt száguldás lesz
2019. December 06. 14:40, péntek | Sport

A 3-Städte rali után nem sokkal ismét versenyautóba ül Juhász Csabi. Most viszont a régi navigátora Juhász Pisti fogja diktálni az itinert a 23. Mikulás Ralin, és egy számára új autót is kipróbál majd.

Leclerc vezeti a magyar autósport-rajongók népszerűségi listáját
2019. December 05. 15:07, csütörtök | Sport

A Forma-1-es versenyzők közül a monacói Charles Leclerc, míg a csapatok között a Ferrari a legnépszerűbb az autósport iránt érdeklődő magyarok körében, akik más versenysorozatokat is egyre nagyobb számban követnek

Csomós Mixi: Sok szakaszt nyertünk az ERC mezőnyében
2019. November 18. 08:00, hétfő | Sport

Csomós Mixi és Nagy Attila háromszoros bajnokként vágott neki a Rallye Hungary-nak, de Mádon, egy ártatlan szituációban kifogott rajtuk a fizika,

Peches, mégis bíztató Rallye Hungary ERC futam!
2019. November 18. 06:25, hétfő | Sport

Bár a Ritmus A.S.E. egyik támogatott versenyzője sem látta meg a célt, a főleg Vincze Ferkó által mutatott tempó azonban valamennyire kárpótol minket.

Rally: 2 év, 4 autó, 4 bajnoki cím
2019. November 15. 16:56, péntek | Sport

November 8. és 10. között zajlott le a Rally Hungary 2019, amely nem kizárólag az ERC záró fordulója volt, hanem a magyar bajnokságé is.

Ezüstérem a 3-Städte ralin
2019. November 14. 06:48, csütörtök | Sport

A Mitropa Rally abszolút hetedik helyét és az RC3 kategória második helyét szerezte meg a Juhász Csaba - Juhász Zsolt ralipáros a 3-Städte ralin.

Bronzos siker a Mecsek Ralin
2019. November 08. 05:27, péntek | Sport

Az 53. Mecsek Rallyn járt Pásztor Tamás navigátorával Kronome Ákos. Őt kérdezem a verseny után.