2024. április 25, csütörtök - Márk

Hírek

Aranyérmes lett Pálos Péter a paralimpián
2021. Augusztus 29. 12:40, vasárnap | Sport

Aranyérmet nyert vasárnap az asztaliteniszező Pálos Péter az S11-es kategóriában a tokiói paralimpián. A döntőben kétszer is szetthátrányból egyenlített, s végül 3-2-re győzött.

Bronzérmet szerzett Szvitacs Alexa a paralimpián
2021. Augusztus 28. 11:48, szombat | Sport

Bronzérmes lett szombaton az asztaliteniszező Szvitacs Alexa az S9-es kategóriában a tokiói paralimpián.

Veszélybe került az asztalitenisz csapat-világbajnokság megrendezése
2020. Február 22. 07:10, szombat | Külföld

Veszélybe került az asztaliteniszezők csapat-világbajnokságának megrendezése a dél-koreai Puszanban, ahol pénteken koronavírust diagnosztizáltak egy betegnél.

Versenyek versenye - Kész az indulói lista, tízmillió forint összdíjazás
2017. December 15. 11:33, péntek | Sport

Kialakult a férfiak 16-os, a nők 12-es mezőnye a magyar asztalitenisz történetének legmagasabb összdíjazású tornájára, a Marczibányi téri Ormai László Csarnokban szombaton és vasárnap sorra kerülő Versenyek versenyére.

Az asztalitenisz a világon legelterjedtebb sportága lett
2017. Június 08. 12:59, csütörtök | Sport

A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) lett az első sportági világszervezet, amelynek tagja a Föld mind a 226 országa.

Asztalitenisz-vb - Magyar győzelmek a selejtezőben
2017. Május 29. 19:06, hétfő | Sport

Mind a négy magyar férfi játékos győzelemmel mutatkozott be az egyes selejtezőjében a Düsseldorfban hétfőn megkezdődött asztalitenisz-világbajnokságon.

Paralimpia 2016 - Bronzérmes az asztaliteniszező Pálos Péter
2016. Szeptember 13. 07:28, kedd | Sport

Az asztaliteniszező Pálos Péter (S11) bronzérmet szerzett a riói paralimpia hétfői versenynapján.

Bronzérem a fővárosból
2014. Szeptember 14. 11:00, vasárnap | Helyi

A budai PPK Kupa versenysorozat első fordulójában Bencsik Gergely vett részt, aki egyre nagyobb ismeretségre tesz szert a fővárosban. A pásztói versenyző ezúttal a harmadik helyen zárt.

Jól szerepeltek megyénk ifjú asztaliteniszezői
2014. Szeptember 03. 07:00, szerda | Helyi

Két versenyen is helytálltak az ifjú reménységek.

Gúth József nemzetközi versenyt nyert
2014. Augusztus 04. 09:00, hétfő | Helyi

Remekül teljesített a Szécsényi Szerva ASE örökifjú asztaliteniszezője, Gúth József.

Ifjú nógrádi asztaliteniszezők sikerei
2014. Június 12. 12:00, csütörtök | Helyi

Kétnapos verseny keretében Cegléden rendezték meg Kelet-Magyarország újonc és serdülő ranglista versenyét. Nógrád megyéből két egyesület nevezte játékosait.

Pásztói asztaliteniszező sikere a fővárosban
2014. Április 14. 10:00, hétfő | Helyi

A közelmúltban a BVSC fővárosi csarnokában rendezték meg az országos Kiandra kupa asztalitenisz kupa versenysorozat 3. fordulóját, ahol a pásztói Bencsik Gergely is érdekelt volt.