2024. április 27, szombat - Zita

2024. Március 29. 08:35, péntek | Helyi sport
Forrás: MTI-VÁC

Női kézilabda NB I - Vácott is nyert a Ferencváros.

A Ferencváros továbbra is százszázalékos a női kézilabda NB I-ben, mivel 31-26-ra nyert a Vác otthonában a csütörtöki játéknapon.

Emily Bölk tíz, Angela Malestein hét góllal járult hozzá a sikerhez. A hazaiaknál Csíkos Luca zárt hét találattal.

Az első félidőben a Magyar Kupa-címvédő fővárosiak olimpiai, világ- és Európa-bajnok francia beállója, Beatrice Edwige súlyosnak tűnő bokasérülést szenvedett.
Az MTK otthon egy góllal nyert az Alba Fehérvár ellen, a hazaiaknál Farkas Johanna kilenc, a vendégeknél Utasi Linda 11 alkalommal volt eredményes.
A Kisvárda-Budaörs meccs 12. percében még csak 0-1 volt az állás, végül a vendégek úgy győztek négy góllal, hogy egyszer sem voltak hátrányban. Vártok Ramóna 15, a szabolcsiaknál Mátéfi Dalma tíz védéssel zárt.

Eredmények:
MTK Budapest-Alba Fehérvár KC 36-35 (18-17) Kisvárda Master Good SE - Moyra-Budaörs 17-21 (6-10) Motherson Mosonmagyaróvári KC-Vasas SC 35-26 (17-9) Praktiker-Vác - FTC-Rail Cargo Hungaria 26-31 (12-17)
Korábban:
Dunaújvárosi Kohász KA-NEKA 32-20 (11-14)

Karate Eb - Megvan a magyar csapat.

Kihirdették a magyar válogatott keretét a május 8. és 12. között sorra kerülő zadari karate Európa-bajnokságra.

2024. Április 27. 08:21, szombat | Helyi sport

Cselgáncs Eb - Ungvári Attila hetedik lett.

Az 81 kilogrammos Ungvári Attila hetedik lett pénteken a zágrábi olimpiai kvalifikációs cselgáncs Európa-bajnokságon.

2024. Április 27. 08:10, szombat | Helyi sport

Férfi torna Eb - Mészáros Krisztofer bronzérmes talajon.

Az olimpiai kvótás Mészáros Krisztofer bronzérmet nyert talajon a férfi tornászok Riminiben zajló Európa-bajnokságának pénteki versenynapján.

2024. Április 27. 08:05, szombat | Helyi sport

Labdarúgó NB I - A Puskás Akadémia legyőzésével a ZTE is biztos bennmaradó.

A Zalaegerszeg hazai pályán egygólos győzelmet aratott a dobogós helyekért küzdő Puskás Akadémia felett a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.