Hírek
2016. Február 18. 07:46, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Vonat és személygépkocsi ütközött Szombathelynél
A helyszíni vizsgálatok eddigi megállapításai szerint a tilos jelzés ellenére hajtott a sínekre az a személygépkocsi, amelyik szerdán este egy motorvonattal ütközött Szombathelynél egy vasúti átjáróban
- közölte az MTI-vel a GYSEV szóvivője. Rázó László elmondta: a baleset helyszínelése és a műszaki mentés idején a vonatközlekedés szünetelt, a munkálatok azonban a befejezéshez közelednek, várhatóan este tizenegy óra körül újra megindulhat a szakaszon a közlekedés.
A balesetben a személygépkocsi két utasa súlyosan megsérült, őket a mentők a szombathelyi Markusovszky Kórházba vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 22. 14:00, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Magyar Péter: a Tisza meg fogja nyerni a választást
A Tisza Párt nemcsak elindul története első országgyűlési választásán, hanem meg is fogja nyerni azt, nem kicsit, hanem nagyon, nagyon -
2026. Február 22. 09:16, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor szerint a Tisza, Brüsszel és Kijev titkos paktumot kötött Münchenben
2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld
KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt
2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2026. Február 21. 12:00, szombat | Belföld
Választás 2026 - Hivatalosan megkezdődött a kampányidőszak
Hivatalosan megkezdődött szombaton az április 12-ei országgyűlési képviselő-választás kampányidőszaka, életbe léptek a kampányra vonatkozó szabályok.
