2024. július 20, szombat - Illés

2024. Február 09. 07:45, péntek | Helyi sport
Forrás: MTI-GÖBÖLYÖS GÁBOR DOHA

Vizes vb - A Vang ikrek újabb aranya szinkronúszásban, sporttörténelmi holland ezüst.

A Vang Liu-ji, Vang Csian-ji kínai ikerpár nyerte a női szinkronúszó párosok szabadprogramjának versenyét csütörtökön a dohai világbajnokságon.

A technikai versenyben is győztes ázsiai kettős óriási csatában, mindössze 0,2750 ponttal előzte meg a hollandok ikreit, Bregje és Noortje Brouwert, akik ezzel hazájuk történetének első dobogós helyezését szerezték a sportágban.
A harmadik helyen a technikai versenyben második Kate Shortman, Isabelle Thorpe brit kettős végzett.

2024. Július 19. 18:21, péntek | Helyi sport

Magyar Nagydíj - Norris volt a leggyorsabb a második szabadedzésen.

Lando Norris, a McLaren brit versenyzője érte el a legjobb köridőt a 39. Forma-1-es Magyar Nagydíj pénteki második szabadedzésén a Hungaroringen.

2024. Július 19. 15:00, péntek | Helyi sport

Magyar Nagydíj - Sainz volt a leggyorsabb az első szabadedzésen.

Carlos Sainz Jr., a Ferrari spanyol versenyzője érte el a legjobb köridőt a 39. Forma-1-es Magyar Nagydíj pénteki első szabadedzésén a Hungaroringen.

2024. Július 19. 10:00, péntek | Helyi sport

Magyar Nagydíj - Fokozott a rendőri jelenlét a Hungaroring környékén.

Folyamatos a fokozott rendőri jelenlét Mogyoród térségében a péntek reggel megkezdődött Forma-1-es Magyar Nagydíj versenyhétvégéjén - közölte a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

2024. Július 19. 09:00, péntek | Helyi sport

Brazíliában folytatódik a FIA TCR World Tour.

Ebből a pozícióból várom a barzil hétvégét Interlagosban.