2024. július 17, szerda - Endre, Elek

2024. Június 15. 08:50, szombat | Helyi sport
Forrás: MTI-BELGRÁD SZERBIA

Vizes Eb - Gálicz és Balogh is negyedik a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyében.

Gálicz Péter és Balogh Vivien is a negyedik helyen zárt pénteken a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyében, a belgrádi vizes Európa-bajnokságon.

A férfiaknál nyolc, a nőknél hat bátor versenyző vágott neki az embert próbáló távnak.
A 2022-es világbajnokságon a Lupa-tavon bronzérmes Gálicz egészen az utolsó körig tartotta a tempót riválisaival, az utolsó 600 méteren azonban a két olasz - köztük a végső győztes Dario Verani -, valamint a szám kétszeres világ- és háromszoros Európa-bajnoka, a francia Axel Reymond ritmust váltott és ellépett tőle.

A nőknél a verseny közben ketten is feladták, de Baloghnak így sem volt esélye az éremszerzésre, ugyanis a harmadik helyen célba csapó riválisától két és fél perccel maradt le.

2024. Július 16. 11:50, kedd | Helyi sport

Magyar Nagydíj - Motoros mentő és autómentő is szolgálatban lesz a hétvégén az M3-as autópályán.

Motoros mentő és autómentő is szolgálatban lesz a Forma 1-es versenyhétvégén az M3-as autópályán - közölte a MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.

2024. Július 16. 11:21, kedd | Helyi sport

EURO-2024 - A teljes televíziós piac idei dobogós műsora lett az Eb-döntő az M4 Sport közvetítésében.

A labdarúgó Európa-bajnokság vasárnapi fináléja, a Spanyolország-Anglia találkozó az előző döntő eredményeihez hasonlóan kiemelkedő nézettséget ért el Magyarországon: a nézők közel 40 százaléka választotta az M4 Sportot.

2024. Július 16. 09:29, kedd | Helyi sport

Magyar Nagydíj - Telt ház lesz vasárnap, ismét Herendi porcelánt kapnak a dobogósok.

A vasárnapra szóló jegyek már januárban elfogytak, így biztosan telt ház lesz a verseny napján a 39. Forma-1-es Magyar Nagydíjon.

2024. Július 16. 07:55, kedd | Helyi sport

Párizs 2024 - Kedden lesz az olimpia nyitóünnepségének főpróbája.

Kedden tartják meg a párizsi olimpia Szajna-parti nyitóünnepségének elhalasztott főpróbáját közölte a francia sportminisztérium.