Hírek
2012. Január 03. 14:38, kedd |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Visszatér a Toyota Supra? - FOTÓK
A Toyotától kaphat végre komoly ellenfelet a Nissan GT-R.
Joggal lehet olyan érzésünk, hogy a Toyota hosszú éveken keresztül mindent alárendelt a hibrid rendszerek tökéletesítésének. Sorra dobták piacra a környezetkímélő közlekedési eszközöket, de megfeledkeztek azokról, akik nem kötelességtudatból, hanem élvezetből vezetnek. A sportos Toyoták rajongói a Supra 2002-es leköszönése óta valószínűleg egy sötét szobában vegetáltak, míg a néhány hete bemutatott GT-86 újra értelmet adott az életüknek. Japán ember nem végez fél munkát, így ha már visszatértek a sportautó szegmensbe, egyből célkeresztbe is vették a kategória nagyágyúját, a Nissan GT-R-t.
A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 15. 13:00, péntek | Belföld
Rogán Antal: minden törvényesen történt
\"Én egészen nyugodt vagyok, minden törvényesen történt\" - nyilatkozta a Telexnek és a 444-nek Rogán Antal a korábbi Miniszterelnöki Kabinetiroda egykori minisztere a minisztériumi átadás-átvétel után csütörtökön.
2026. Május 15. 11:00, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: mindent megtettünk, hogy rendezett állapotban adjuk át az országot az új kormánynak
2026. Május 15. 10:00, péntek | Belföld
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon csütörtökön, legalább két ember megsérült. A baleset Gyoma vasútállomás (Gyomaendrőd) és Csárdaszállás között történt.
2026. Május 15. 07:54, péntek | Belföld
Magyar Péter: megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel
Megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel, teljes körű vizsgálat indul minden területen - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten, sajtótájékoztatón.
