Hírek
2011. December 02. 08:00, péntek |
Belföld
Forrás: Stop.hu
Visszatér a Markos-Nádas duó
30 év hosszú idő, főleg egy barátság esetében.
Markos György és Nádas György, a két humorista 30 éve tartó barátsága és közös munkássága megünnepléseként december 30-án egy nagyszabású jubileumi kabaré erejéig ismét együtt láthatóak a RAM Colosseum színpadán.
- A magyar népnek nemcsak esőre, hanem jókedvre, humorra is szüksége van - nyilatkozta Nádas az egyszeri és megismételhetetlen előadásuk kapcsán.
Arról, hogy ez a közös munka vajon egy békülés eredménye-e, Markos a következőket mondta: - Nem vesztünk össze és nem is békültünk ki. Azért hagytuk abba, mert nem volt mit tovább folytatni. Nagyon jó barátok vagyunk, mindig is jóban voltunk.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be
Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.
2026. Január 22. 07:34, csütörtök | Belföld
Adathalászok küldenek csaló e-maileket - figyelmeztet a NAV
A NAV nem küld e-mailt, senki ne dőljön be az adathalászoknak, akik a hét elejétől a NAV nevében küldenek csaló e-maileket - figyelmeztet a Nemzeti Adó- és Vámhivatal szerdai közleményében.
2026. Január 22. 07:32, csütörtök | Belföld
Rendőrség: a Balaton szinte teljes partszakaszán elérte a jégvastagság a biztonságos szintet
A jégvastagság az elmúlt napokban a Balaton szinte teljes partszakaszán elérte vagy meghaladta a biztonságos jégen tartózkodás minimumát - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon szerdán.
2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld
Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá
Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.
