Hírek
2012. December 04. 13:25, kedd |
Helyi
Forrás: infonograd
Vigyázzunk gépkocsinkra és az abban lévő értékekre!
Egy hölgy kérte a rendőrség segítségét a minap, mert Karancskesziben az út mellett parkoló nyitott autójából ellopták az ülésen lévő válltáskáját a benne lévő bankkártyával és személyes iratait.
Hasonló bejelntés további két esetben érkezett december elsején a rendőrségre. Az egyik esetben a rendőrök a helyszínre vonultak, majd megállapították, hogy az egyik autónak az ablakát törték be ismeretlen személyek, majd abból eltulajdonítottak mintegy 30.000 Ft-ot, személyes iratokat és tárgyakat. A másik személygépkocsinak a zárszerkezetét rongálták meg, majd a járműből mintegy 100.000 Ft-ot vittek el.
Az áldozattá válás megelőzése érdekében kérjük fogadják meg következő
tanácsokat:
- Parkoláskor lehetőleg olyan helyet válasszanak, mely rálátásnyi távolságra van!
- Ne hagyják a gépkocsiban értékeiket, vagy olyan tárgyaikat, melyek felkelthetik a tolvajok figyelmét!
- Személyes irataik, a gépjármű okmányai és a tartalékkulcs soha ne maradjanak a gépjárműben!
- A tetőcsomagtartón lévő csomagokat még rövid időre se hagyják őrizetlenül!
- A gépkocsi elhagyásakor gondosan zárják be az ajtókat és az ablakokon se hagyjanak rést!
- Használják a riasztóberendezést!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
