Hírek
2013. Augusztus 09. 10:00, péntek |
Helyi
Forrás: infonograd
Verekedni támadt kedve
Garázdaság vétség elkövetése miatt hallgatták ki gyanúsítottként a férfit.
A Bátonyterenyei Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya garázdaság vétség elkövetése miatt folytat büntetőeljárást T. József 34 éves mátraterenyei lakos ellen. A férfi megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy a minap Mátraterenye község Nádújfalu részén az üzemanyagtöltő állomás mögötti területen előzetes ok nélkül szidni kezdett egy ott tartózkodó helyi férfit. Ezt követően fenyegetőzve elindult felé, hogy bántalmazza őt, azonban a helyszínen tartózkodó személyek megakadályozták cselekménye elkövetésében.
T. Józsefet a rendőrök elfogták, a rendőrkapitányságra előállították és gyanúsítottként hallgatták ki garázdaság vétség elkövetése miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 15. 15:00, péntek | Helyi
Donald Trump: fokozni kell az amerikai-kínai együttműködést
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
