Hírek
2013. Október 30. 15:00, szerda |
Helyi
Forrás: infonograd
Vasat loptak a hívatlan vendégek a hétvégi házból
Gépjárművel szállították el a helyszínről az eltulajdonított fém tárgyakat; a rendőrök elfogták a férfit és fiatalkorú társát.
A Salgótarjáni Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást H. Gyula 58 éves karancslapujtői lakos és 15 éves fiú társa ellen.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján a gyanúsítottak a napokban Karancslapujtőn, a Napraforgó dűlőben egy bekerített hétvégi telek kertkapujáról a lakatot és a láncot levágták és az udvarról vashordókat, vaslemezeket, és egyéb fémtárgyakat pakoltak be egy személygépkocsiba és azt értékesítési céllal egy felvásárlóhoz akarták szállítani. Karancslapujtő belterületén a gépjárművel közlekedőket a rendőrkapitányság járőrei megállították és ellenőrizték, ezt követően rövid időn belül kiderült, hogy a vas tárgyakat a személyek egy telekről tulajdonították el.
H. Gyulát és fiatalkorú társát a rendőrök elfogták, a rendőrkapitányságra előállították, ellenük – szabadlábon hagyásuk mellett – az eljárás folyamatban van.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
