Hírek
2013. Február 23. 10:00, szombat |
Helyi
Forrás: infonograd
Változások a Pilinyi Sportegyesületben
Piliny községben három éve alakult újjá a helyi sportegyesület labdarúgócsapata közel 23 év után, s jelenleg a megyei III. osztály Keleti csoportjában szerepelnek.
Az újjáalakulás óta folyamatosan a fejlődés, a jobb szereplés a cél. Azonban az idők változnak, és a jelenlegi elnökség úgy gondolta, hogy a csapat számára is az lenne a legjobb, ha új elnökséget állítanának fel. Az eddigi egyesületi elnök, Varga László a február 16-i rendkívüli taggyűlésen lemondott, helyét a csapatban játékosként is szereplő Lehoczki Erik vette át.
Az új vezető kiemelten fontosnak tartja a támogatók szerepét, így a télen több támogató is az egyesület mellé állt. Az átigazolási időszakban nemcsak szponzorokkal, de játékosokkal is erősödtek. Így több NB-s játékost is sikerült leigazolniuk, többek között Hegedűs Adriánt, Cseman Gergőt (Balassagyarmat VSE) és Oláh Tibort (SBTC). Az átigazolási időszak végéig még további két-három magasabb osztályt megjárt játékost szeretnének leigazolni. – Szeretnénk, ha a pilinyi foci újra magasabb szinten működne – kezdte Lehoczki Erik, az egyesület megválasztott új elnöke.
– Célunk, hogy saját labdarúgópályával rendelkezzünk, ami remélhetőleg már a következő szezonra el is készülhet a községben (a csapat jelenleg Szécsényfelfaluban játssza hazai mérkőzéseit - szerk.). Továbbá a folyamatos fejlődés és a stabil anyagi háttér sem elhanyagolható, hiszen manapság egyre több egyesület kénytelen megszűnni. Ezért tartom fontosnak, hogy több támogató, köztük a Nógrád Megyei Hírlap is a csapat mellé állt. Az eddigi szponzoraink nem hátráltak meg, hiszen az együttest továbbra is támogatja az Ipoly Patyolat Kft., az Anna Mulató, a Lehoczki Biztonsági Szolgálat Kft., Piliny Község Polgárőr Egyesülete, valamint Piliny és Szécsényfelfalu önkormányzatai. Tavasszal szeretnénk a bajnokság első három hely valamelyikén végezni, hiszen a télen komolyabb erősítésen esett át a gárda.
Forrás: nport.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 02. 12:55, vasárnap | Helyi
Bejrút 50: aki utoljára szállt le a katasztrófát szenvedett Malév Tu-154-essel (Ep. 349)
Mazalin Tibor, a Malév vezető fedélzeti mérnöke teljesítette az utolsó, Rómából érkező járatot azzal a Tu-154-essel, amely 1975. szeptember 29-én este Libanonba indult tovább, de a bejrúti repülőteret már nem érte el.
2025. November 02. 12:30, vasárnap | Helyi
NEM TUDTA, HOGY ILYEN ERŐS AZ AUTÓ... A LEGDRÁGÁBB AUTÓS BAKIK, AMIK TÉNYLEG SOKBA KERÜLTEK!
Összegyűjtöttem nektek, miért fontos, hogy a vezetéshez ész is társuljon, vagyis hoztam nektek néhány elrettentő példát arról,
2025. November 02. 12:20, vasárnap | Helyi
Miért Gyártják A Chipek 90%-Át Tajvanon
A könyvekben a második világháborút gyakran „a motorok háborújaként” emlegetik.
2025. November 02. 09:50, vasárnap | Helyi
VOLT EGYSZER EGY ÖBLÖSÜVEGGYÁR
Salgótarján nem csak a bányászatról, az Acélgyárról volt híres egykor, hanem az üvegiparáról is. Képek egy „elfeledett” szakmáról, melyről híres volt Salgótarján.
