Hírek
2014. Április 11. 15:00, péntek |
Helyi
Forrás: infonograd
Vádemelés a fiatalkorú banda ellen
A négy fős brigád a bíróságon felelhet tetteiért.
A Balassagyarmati Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás vétség és jármű önkényes elvétele bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást egy 14 éves, 15 éves és egy 16 éves ipolyszögi, valamint egy 17 éves balassagyarmati fiú ellen.
A rendelkezésre álló adatok alapján a gyanúsítottak 2013. október 15-én 12 óra és 15 óra között Balassagyarmat belterületén található egyik ház nyitott kerítésén bementek, az ingatlan bejárati ajtaját berúgták, és onnan fényképezőgépet, mobiltelefont, valamint egy szamovárt tulajdonítottak el. Megállapítást nyert továbbá, hogy a 14 éves és a 17 éves fiú 2013. október 19-ről 20-ra virradó éjszaka elvitt egy Balassagyarmat belterületén parkoló személygépkocsit. A járművet megrongálták, összetörték, majd Érsekvadkert külterületén egy földúton hagyták.
A Balassagyarmati Rendőrkapitányság a nyomozást a napokban befejezte, az ügy iratait vádemelési javaslattal az ügyészségnek megküldte.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
