Hírek
2015. Január 25. 09:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: infonograd
Útfejlesztés központi költségvetésből
A központi költségvetés finanszírozza majd a 23-as és 25-ös számú főutak Bátonyterenye és Ózd közötti szakaszainak fejlesztését.
Meghatározta a kormány a költségvetésből finanszírozott kiemelt közúti beruházásokat, az erről szóló határozat a keddi Magyar Közlönyben jelent meg. Erre a célra 2020-ig országos szinten összesen 750 milliárd forintot fordítanak majd. A Magyar Közlönyben megjelent évenkénti prognosztizált költségvetési források nagyságrendjéből kiderül: az idei évtől 2017-ig túlnyomórészt az előkészítés zajlik majd, a beruházások jelentős része 2018-ban és 2019-ben valósulhat majd meg. A kiemelt beruházások – így a Nógrádot érintő szakasz – megvalósítását legkésőbb 2020. december 31-ig kell befejezni.
Forrás: radiofocus.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
