Hírek

2024. Április 10. 08:15, szerda | Helyi sport
Forrás: MTI-DUNA ARÉNA

Úszó ob - Zombori Gábor olimpiai szinttel nyert 200 méter vegyesen.

Zombori Gábor olimpiai szintet jelentő idővel nyert 200 méter vegyesen a Duna Arénában zajló úszó országos bajnokság keddi nyitónapján.

A 21 éves versenyző egyéni csúcsát (1:58.94 perc) több mint egy másodperccel megjavítva, 1:57.88 perces idővel csapott célba, a párizsi induláshoz szükséges szintet(1:57.94) hat századdal "megugorva".
Ebben a számban Kós Hubert után Zombori a második magyar úszó, aki teljesítette az olimpiai szintet.

Zombori a futam után elmondta, nagyon meglepődött ezen az eredményen, hiszen alapvetően 400 méter vegyesre készült, ráadásul nem számított ekkora egyéni csúcsra.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Május 04. 15:00, szombat | Helyi sport

Labdarúgó NB I - Újabb hazai vereségével a Mezőkövesd lesz az utolsó.

A már biztos kieső Mezőkövesd hazai pályán 2-1-re kikapott a Zalaegerszegtől a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójának szombati játéknapján; ezzel eldőlt, hogy a borsodiak végeznek az utolsó helyen az élvonalban.

2024. Május 04. 08:45, szombat | Helyi sport

Kumho FIA TCR World Tour.

Ehrlacher 1-2-re vezet a Cyan Racing előtt a szoros időmérőben.

2024. Május 04. 08:35, szombat | Helyi sport

Giro d\'Italia - Valter a mezőny egyetlen magyarja, Pogacar a toronymagas favorit.

Valter Attila személyében egyetlen magyar indul a szombaton rajtoló 107. Giro d\'Italia országúti kerékpáros körversenyen, amelynek toronymagas esélyese a szlovén Tadej Pogacar.

2024. Május 04. 08:21, szombat | Helyi sport

Női Vuelta - Vas Blanka két helyet visszacsúszott összetettben.

Vas Blanka a 102. helyen ért célba a női Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny hatodik szakaszán, ezzel összetettben két pozíciót visszacsúszva az 54. helyen áll.