Városlista
2026. június 25, csütörtök - Vilmos

Hírek

2020. Május 18. 11:05, hétfő | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Újra büntetőfékezéssel okoztak balesetet - VIDEÓ

Újra büntetőfékezéssel okoztak balesetet - VIDEÓ

Budapesten, a Rákóczi úton akarta okítani a szerinte lassan haladó sofőrt, baleset lett a vége, a jelenetsort rögzítette a vétlen autós fedélzeti kamerája.

Bevágott az előtte lassabban haladó autó elé, majd fékezett, így akarta „okítani” a másik sofőrt, aki nem tudta elkerülni az ütközést – számolt be a rendőrség az esetről oldalán.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság közúti veszélyeztetés bűntette miatt indított büntetőeljárást a budapesti K. László ellen, mivel 2020. május 13-án 5 óra körül a Rákóczi hídon Pestről Buda irányába bevágott a belső sávban haladó autó elé, majd indokolatlanul befékezett előtte, emiatt a két autó összeütközött.

A BRFK Közlekedésrendészeti Főosztály nyomozói a balesetet okozó 67 éves férfi jogosítványát bevonták és közúti veszélyeztetés bűntett megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki, mert veszélyeztette a belső sávban haladó autós testi épségét.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld

Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól

A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;

2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld

Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét

Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.

2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld

Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására

A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet

2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld

Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik

A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.