Hírek
2019. Május 09. 11:01, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Újabb fegyverneppert kaptak el Fejérben
Újabb, lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntett elkövetésével gyanúsítható férfit fogtak el kedden a Fejér megyei nyomozók a TEK munkatársaival együtt.
Korábban hasonló bűncselekmények miatt eljárást indítottak két kálozi lakossal szemben – közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön a rendőrség honlapján. Egyiküket szerdán helyezte letartóztatásba a Székesfehérvári Járási Bíróság.
A közlemény szerint több szálon futó és több hónapig tartó munka eredményeként azonosították és fogták el a 62 éves sárbogárdi férfit. A gyanúsított ingatlanjaiban megtartott házkutatások során különböző fegyveralkatrészeket, valamint lőszereket találtak.
A feltételezések szerint értékesítette is mindezeket a férfi, akit őrizetbe vettek és kezdeményezték letartóztatását a rendőrök.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 15. 13:00, péntek | Belföld
Rogán Antal: minden törvényesen történt
\"Én egészen nyugodt vagyok, minden törvényesen történt\" - nyilatkozta a Telexnek és a 444-nek Rogán Antal a korábbi Miniszterelnöki Kabinetiroda egykori minisztere a minisztériumi átadás-átvétel után csütörtökön.
2026. Május 15. 11:00, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: mindent megtettünk, hogy rendezett állapotban adjuk át az országot az új kormánynak
2026. Május 15. 10:00, péntek | Belföld
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon csütörtökön, legalább két ember megsérült. A baleset Gyoma vasútállomás (Gyomaendrőd) és Csárdaszállás között történt.
2026. Május 15. 07:54, péntek | Belföld
Magyar Péter: megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel
Megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel, teljes körű vizsgálat indul minden területen - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten, sajtótájékoztatón.
