Hírek
2014. Július 06. 13:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: infonograd
Újabb bolti szarkát fogtak
Közterületen csípték fülön a fiatal tolvajt.
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletére 2014. július 3-án 13 óra körüli időben tett bejelentést egy salgótarjáni üzlet alkalmazottja, miszerint egy férfi a boltból tisztálkodási szert tulajdonított el, mellyel ezt követően távozott. A Salgótarjáni Rendőrkapitányság járőrei a 18 éves salgótarjáni férfit - a személyleírás alapján - a város területén ellenőrizték, a rendőrkapitányságra előállították, és vele szemben a tulajdon elleni szabálysértés miatt - őrizetbe vétele mellett - gyorsított bírósági eljárást kezdeményeztek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
