Hírek
2017. November 10. 10:07, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Újabb áruházlánc nyit diszkont benzinkutakat
Diszkont automata üzemanyagtöltő állomásokat nyit több magyarországi áruházának parkolójában az Aldi Magyarország az OMV Hungáriával partnerségben.
Az első három benzinkút Sopronban, Budaörsön, és Szigetszentmiklóson nyílik az év utolsó negyedévében - közölte az áruházlánc a honlapján pénteken.
Mint írták, ez a negyedik fejlesztés lesz ebben az évben: a diszkontlánc januárban Magyarországon elsőként teljes hazai üzlethálózatával és a biatorbágyi logisztikai központjával zöldáramra állt át, a nyár folyamán öt ideiglenes üzletet nyitott a legnépszerűbb zenei fesztiválokon és a vizes-vb két helyszínén, szeptembertől pedig Aldi Utazás márkanév alatt online foglalható utazásokat, szállásokat és repülőjegyet kínálnak.
Az Aldi benzinkutaknál a vásárlók legfeljebb 3,5 tonna megengedett össztömegű gépjárművekkel tankolhatnak, és kizárólag üzemanyagot vásárolhatnak - így például az autóápolási termékek továbbra is az üzletekben érhetők el -, a gyorsaságról pedig az egyszerű bank- és hitelkártyás, illetve készpénzes fizetési lehetőség gondoskodik. A diszkont benzinkutak az áruházak nyitva tartási idején kívül is, 0-24 órában lehetővé teszik az üzemanyag-vásárlást.
A kínálatban kétféle üzemanyag szerepel, MSZ EN 590 szabvány szerinti gázolaj és MSZ EN 228 szabvány szerinti 95-ös oktánszámú benzin.
Az Aldi Magyarország Élelmiszer Bt. 2008-ban nyitotta meg hálózatának első áruházát Magyarországon, jelenleg közel 2600 magyar munkavállalót foglalkoztat és 126 áruházból álló országos hálózattá bővült.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Ferencz Orsolya: pártpolitikai kereteket meghaladó, polgári közösséget építünk
2026. Július 16. 12:00, csütörtök | Belföld
Sulyok Tamás: a jogállamiság nem politikai értékelés függvénye
A jogállamiság nem politikai értékelés függvénye, hanem a matematikához hasonlatosan objektív ténykérdés, a törvények uralmát jelenti - közölte a köztársasági elnök szerdai Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 16. 11:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a Gazdasági és Energetikai Minisztérium által megörökölt szerződéseket teljes körűen átvilágítjuk
A Gazdasági és Energetikai Minisztérium által megörökölt szerződéseket teljes körűen átvilágítjuk - fogalmazott a gazdasági és energetikai miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Július 16. 09:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: botrányos módon esik szét az egykori állampárt
Magyar Péter kormányfő szerint \"botrányos módon\" esik szét az egykori állampárt, a Fidesz.
