Hírek
2020. Június 25. 06:18, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Új időpontban rendezik meg a 91. Ünnepi Könyvhetet
Új időpontban, szeptember 17. és 20. között rendezik meg az Ünnepi Könyvhetet Budapesten, a Vörösmarty téren.
Az eredetileg június 4. és 8. közé tervezett idei Ünnepi Könyvhetet a koronavírus-járvány miatt halasztották el a szervezők - olvasható az esemény honlapján.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 07. 07:08, péntek | Belföld
Ősszel elindulhat a személyforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon
2026. Augusztus 07. 07:06, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: két részletben érkezik az iskolakezdési támogatás, nem kell igényelni
A két részletben érkező iskolakezdési támogatás automatikus, nem kell igényelni, és nem terheli semmiféle adó - közölte Szondi Vanda kormányszóvivő csütörtökön a kormány Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 07. 06:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: mától nincs szükség az önkéntes fogyasztáscsökkentésre
Péntektől nincs szükség az önkéntes fogyasztáscsökkentésre - jelentette be a miniszterelnök csütörtök este a Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 07. 04:00, péntek | Belföld
Kapitány István: a benzin ára a volt védett ár alá csökkent
A benzin ára a volt védett ár alá csökkent - írta Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter csütörtökön Facebook oldalán közzétett bejegyzésben.
