2024. július 17, szerda - Endre, Elek

2023. November 24. 06:40, péntek | Sport
Forrás: GYÉMÁNT PÉTER

TV-közvetítés: F1-es Abu-Dzabi Nagydíj.

Jön a Forma-1 idei utolsó versenyhétvégéje Abu-Dzabiból, szerencsére a teljes hétvégét élőben közvetíti az M4 Sport – íme, a TV-közvetítések időpontjai!

A hétvégén jön a szezon utolsó, 22. felvonása, a helyszín pedig Abu-Dzabi és a Yas Marina-versenypálya, ahol a legnagyobb tétje annak van, hogy a Mercedes vagy a Ferrari szerzi meg a konstruktőri második helyezést – jelenleg a Mercedes vezet 2 ponttal.Szerencsére a teljes hétvégét élőben közvetíti az M4 Sport. A program pénteken 10:25-kor indul az FP1-gyel, majd az F2-es időmérővel folytatódik, ahol pedig az dől el a hétvégén, hogy Pourchaire vagy Vesti lesz-e a bajnok.

2024. Július 15. 07:56, hétfő | Sport

Spanyolország negyedszer Európa-bajnok

A spanyol labdarúgó-válogatott immár egyedüli csúcstartóként negyedszer lett Európa-bajnok, miután vasárnap 2-1-re legyőzte a sorozatban második döntőjét elveszítő angol csapatot.

2024. Július 13. 10:16, szombat | Sport

Volt adok-kapok, de győzni tudtunk!

Élménybeszámoló Jobbágy Ákostól a Prešov Rally után, ahol a dobogó legtetején végeztek.

2024. Július 12. 07:55, péntek | Sport

Csúnyán megalázta a román másodosztályú csapat a paksiakat

A kupagyőztes Paksi FC 4-0-ra kikapott hazai pályán a román Corvinul Hunedoara csapatától csütörtökön a labdarúgó Európa-liga selejtező első fordulójának első mérkőzésén.