Hírek
2021. Október 06. 13:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Tűzifa-hirdetéssel álcázott csalásra figyelmeztet a Nébih

Ismét akciós tűzifát hirdetve csaltak ki pénzt ismeretlen eladók a vevőiktől - adta hírül kedden a honlapján a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih).
A közlemény szerint a csalót kiszűrték, de felhívják a figyelmet, hogy a +36-30/111-9385 telefonszámról rendelni, és a 11773315-02161747-os számlaszámra utalni nem szabad.
Az esetre állampolgári bejelentés hívta föl a figyelmet. Az olcsón kínált tűzifa árát a csalók előre kérték, majd nyomtalanul eltűntek, ráadásul csak nagy tételre vettek föl rendelést - ismerteti a hivatal.
A Nébih már korábban is figyelmeztetett csaló kereskedőkre, ezért összefoglalót is készített azok számára, akik tűzifát vennének. A vásárlási jótanácsok január óta olvashatók a hivatal honlapján.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 16. 08:36, vasárnap | Belföld
Március 15. - Orbán Viktor: uniót, de Ukrajna nélkül
Európa urai úgy döntöttek, hogy Ukrajnának folytatnia kell a háborút, kerül, amibe kerül. \"Majd kap cserébe gyors uniós tagságot, a mi pénzünkön\".
2025. Március 16. 08:26, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón:
2025. Március 15. 08:52, szombat | Belföld
Menczer Tamás: április közepétől postázzuk a szavazólapokat Ukrajna EU-tagságáról
Április közepétől postázzák az Ukrajna európai uniós tagságáról szóló véleménynyilvánító szavazás szavazólapjait - közölte a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója pénteken a Facebook-oldalán.
2025. Március 15. 08:48, szombat | Belföld
Március 15. - Kitüntetések - Kossuth-díj
Magyarország köztársasági elnöke nemzeti ünnepünk, március 15. alkalmából kitüntetéseket adományozott.