Hírek
2018. December 21. 14:14, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Többfelé kismértékben javult a levegő minősége
Az országban többfelé javult kissé a levegő minősége – közölte a tisztifőorvos pénteken Facebook-oldalán.
Putnokon azonban továbbra is egészségtelen a levegőminőség a magas szálló por tartalom miatt.
Emellett 19 helyen kifogásoltnak minősítették a levegőt: Budapesten, Dunaújvárosban, Egerben, Győrben, Kecskeméten, Miskolcon, Nyíregyházán, Pécsen, Sajószentpéteren, Salgótarjánban, Szolnokon, Százhalombattán, Szegeden, Székesfehérváron, Szombathelyen, Tökölön, Vácon, Várpalotán és Veszprémben.
Az arra érzékenyeknél továbbra is jelentkezhetnek légzőszervi tünetek, például köhögés, légúti irritáció. A kerékpárosok számára javasolják a megfelelő védőmaszkok használata. Emellett mindenkinek azt ajánlják, hogy a szabadban kerüljék az intenzív testmozgást, a hidegre való tekintettel öltözködjenek rétegesen – írta a tisztifőorvos.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 15. 13:00, péntek | Belföld
Rogán Antal: minden törvényesen történt
\"Én egészen nyugodt vagyok, minden törvényesen történt\" - nyilatkozta a Telexnek és a 444-nek Rogán Antal a korábbi Miniszterelnöki Kabinetiroda egykori minisztere a minisztériumi átadás-átvétel után csütörtökön.
2026. Május 15. 11:00, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: mindent megtettünk, hogy rendezett állapotban adjuk át az országot az új kormánynak
2026. Május 15. 10:00, péntek | Belföld
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon csütörtökön, legalább két ember megsérült. A baleset Gyoma vasútállomás (Gyomaendrőd) és Csárdaszállás között történt.
2026. Május 15. 07:54, péntek | Belföld
Magyar Péter: megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel
Megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel, teljes körű vizsgálat indul minden területen - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten, sajtótájékoztatón.
