Hírek
2018. Július 29. 12:00, vasárnap |
Külföld
Forrás: mti
Többen meghalott és sokan megsebesültek egy lövöldözésben New Orleansban
Legkevesebb három ember meghalt, hét megsebesült egy lövöldözésben az éjszaka New Orleansban – közölte vasárnap a helyi rendőrség.
Aaron Looney, a New Orleans-i rendőrség szóvivője közleményében tudatta, hogy a lövöldözés szombat éjszaka történt a Claiborne sugárút 3400-as tömbjénél, csaknem 5 kilométerre a francia negyedtől.
A sebesülteket kórházba vitték, állapotukról nincs információ. Egyelőre senkit sem vettek őrizetbe. A nyomozás folyamatban van.
LaToya Cantrell New Orelans-i polgármester közleményében úgy fogalmazott, „nincs hely New Orleansban az ilyesfajta erőszaknak. Mindenki nevében beszélek városunkban, amikor azt mondom, hogy felháborodottak, dühösek vagyunk, és elegünk van. Újabb három élet veszett el. Ennek véget kell érnie. Ez mindenhol elfogadhatatlan”.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 22. 11:00, vasárnap | Külföld
Robert Fico: ha Zelenszkij nem indítja újra az olajszállítást, az áramkivitel leállítását fogom kérni
2026. Február 21. 15:00, szombat | Külföld
Az amerikai legfelsőbb bíróság érvénytelenítette Donald Trump globális vámintézkedéseit
Az Egyesült Államok Legfelsőbb Bírósága érvénytelenítette a Donald Trump elnök által bevezetett, országonként megállapított vámokat pénteken.
2026. Február 20. 17:00, péntek | Külföld
Donald Trump: Iránnak nem lehet atomfegyvere
Iránnak nem lehet atomfegyvere, mert az aláássa a közel-keleti békét - hangsúlyozta Donald Trump amerikai elnök az általa kezdeményezett Béketanács első ülésén Washingtonban, a Donald J. Trump Békeintézetben csütörtökön.
