Városlista
2026. április 5, vasárnap - Vince

Hírek

2019. Március 14. 15:55, csütörtök | Kék hírek
Forrás: mti

Többeket károsítottak meg 442 millió forinttal

Többeket károsítottak meg 442 millió forinttal

Befejezte a rendőrség a nyomozást annak a hat férfinak az ügyében, aki a gyanú szerint 442 millió forinttal károsított meg külföldi gazdasági társaságokat és magánszemélyeket

– közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság csütörtökön a honlapján. A közleményben azt írták, a 41 éves budapesti férfi és öt társa 2015 szeptembere és 2016 júliusa között úgy károsított meg kilenc külföldi céget és két külföldi magánszemélyt, hogy feltörte az elektronikus levelezésüket, majd partnercégnek kiadva magukat arról tájékoztatták őket, hogy megváltozott a bankszámlaszámuk, az utalásokat a továbbiakban másikra küldjék.

Az elkövetők a számlájukra érkezett mintegy 442 millió forintot készpénzben felvették - tették hozzá.

Közölték, a nyomozók a hat férfit azonosították és pénzmosás miatt gyanúsítottként hallgatták ki. A nyomozás vizsgálati szakaszában a rendőrség a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratot átadták az illetékes ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 05. 09:13, vasárnap | Kék hírek

Hárman meghaltak, ketten megsérültek, amikor fának csapódott egy autó Kiskunfélegyháza közelében

Hárman meghaltak, ketten pedig súlyosan megsérültek, amikor fának csapódott egy autó szombatra virradóra Kiskunfélegyháza térségében, egy alsórendű úton

2026. Április 03. 12:00, péntek | Kék hírek

Letartóztatták a férfit, aki megölte a feleségét Győrben

A Győri Járásbíróság elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, aki megölte a feleségét Győrben szerda reggel - tudatta a járásbíróság döntését a Győri Törvényszék csütörtökön az MTI-vel.

2026. Március 30. 12:00, hétfő | Kék hírek

Évtizedekkel ezelőtt ellopott grafika került elő

A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) a napokban adta vissza a műalkotást a Balatoni Múzeumnak.

2026. Március 28. 10:22, szombat | Kék hírek

Ajánljon ön is helyszínt a 2026-os Speedmaratonhoz!

A rendőrség 24 órás sebességellenőrzést tart a lakosság által javasolt helyszíneken.