Hírek
2018. Július 15. 05:02, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fotó:pixabay
Több mint 1200 kilométeren újulnak meg utak az országban
Több mint 1200 kilométeren újulnak meg utak az országban, ez az utóbbi évek egyik legnagyobb útfejlesztése, felújítása - hangzott el az M1 aktuális csatorna Híradójában szombaton.
Pécsi Norbert Sándor, a Magyar Közút Nonprofit Zrt. kommunikációs osztályvezetője a nyári útfelújításokról beszámolva elmondta: sok fejlesztést úgy ütemeztek, hogy lehetőség szerint az iskolai szünetre essenek, és így kevésbé okozzanak fennakadást a közlekedésben.
A kommunikációs vezető arra hívta fel az autósok figyelmét, hogy az útfelújítások óhatatlanul torlódásokkal járnak, a későbbiekben azonban megfelelő minőségű utakon közlekedhetnek majd.
A közútkezelő azt kéri a járművezetőktől, hogy indulás előtt tájékozódjanak a forgalmi helyzetről, a társaság honlapján folyamatosan frissíti az információkat - hangzott el a hírműsorban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Ferencz Orsolya: pártpolitikai kereteket meghaladó, polgári közösséget építünk
2026. Július 16. 12:00, csütörtök | Belföld
Sulyok Tamás: a jogállamiság nem politikai értékelés függvénye
A jogállamiság nem politikai értékelés függvénye, hanem a matematikához hasonlatosan objektív ténykérdés, a törvények uralmát jelenti - közölte a köztársasági elnök szerdai Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 16. 11:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a Gazdasági és Energetikai Minisztérium által megörökölt szerződéseket teljes körűen átvilágítjuk
A Gazdasági és Energetikai Minisztérium által megörökölt szerződéseket teljes körűen átvilágítjuk - fogalmazott a gazdasági és energetikai miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Július 16. 09:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: botrányos módon esik szét az egykori állampárt
Magyar Péter kormányfő szerint \"botrányos módon\" esik szét az egykori állampárt, a Fidesz.
