Városlista
2026. február 22, vasárnap - Gerzson

Hírek

2014. Június 26. 07:30, csütörtök | Helyi
Forrás: infonograd

Tisztújítás a megyei jogászegyletnél

Tisztújítás a megyei jogászegyletnél

Dr. Vízler Edinát, a Balassagyarmati Járásbíróság elnökhelyettesét választotta elnökévé legutóbbi taggyűlésén a Nógrád Megyei Jogászegylet.

Az új elnök megbízatása négy évre szól. Mivel az előző elnökség mandátuma lejárt, így a tanácskozás tisztújító közgyűlés is volt egyben, amelyen dr. Tolvay Örs leköszönő elnök az elmúlt négy évben végzett munkájáról adott összegzést. Ezt a beszámolót a taggyűlés elfogadta, majd új vezetőséget választott. Az új elnök mellett a közgyűlés dr. Bartha László megyei főjegyzőt a szervezet alelnöki, dr. Szabó Rita Adrienn, ügyvédet pedig a jogászegylet titkári feladataival bízta meg. Az ülésen nyolc tagú vezetőségi testület kapott még bizalmat és két küldöttet is választottak a Magyar Jogászegylet Közgyűlésébe.

Forrás: radiofocus.hu

Olvasósarok - Szuperinfó

Címkék: jogász

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi

VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...

Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.

2026. Február 04. 18:09, szerda | Helyi

VIDEÓ - Ausztrália Csendes Összeomlása

Mi történik, ha egy ország meggazdagszik anélkül, hogy valódi gazdaságot építene? Ausztrália hamarosan meg fogja tudni.

2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi

VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!

Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.

2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi

EGY RÈGI TÖRTÉNET!

Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.