Hírek
2018. Március 08. 07:29, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Terrorizmus finanszírozásával gyanúsít két külföldit a magyar rendőrség
Terrorizmus finanszírozásával gyanúsít a rendőrség két külföldit, akiket a röszkei tranzitzónából állítottak elő - tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) kommunikációs szolgálata csütörtökön az MTI-t.
A közlés szerint a Terrorelhárítási Központ (TEK) munkatársai a tranzitzónából szerdán előállították elő a két, magát iráni, illetve török állampolgárnak valló embert.
A Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) munkatársai gyanúsítottként hallgatták ki, majd bűnügyi őrizetbe vették őket. A rendőrök előterjesztést tettek a két gyanúsított előzetes letartóztatására.
A nyomozást a NNI folytatja le a két külföldi állampolgárral szemben - közölte a kommunikációs szolgálat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 04. 09:43, szombat | Belföld
BRFK: az amerikai alelnök látogatása miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz Budapesten
Az amerikai alelnök látogatása miatt április 6. és 8. között megváltozik a forgalmi rend Budapesten - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) pénteken a police.hu oldalon.
2026. Április 03. 14:00, péntek | Belföld
Tavaszias idő várható a húsvéti hosszú hétvégén
2026. Április 03. 13:00, péntek | Belföld
Magyar Levente: a paksi bővítés minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni
Gőzerővel zajlanak a munkálatok, így a paksi atomerőmű bővítése minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni – közölte Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára.
2026. Április 03. 08:58, péntek | Belföld
Magyarországra látogat az Amerikai Egyesült Államok alelnöke
Április 7-8-án Magyarországra látogat J.D. Vance, az Amerikai Egyesült Államok alelnöke és felesége - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
