Hírek
2013. Március 22. 08:00, péntek |
Helyi
Forrás: infonograd/MTI
Tényleges életfogytiglanit kapott az édesanyját meggyilkoló dejtári férfi
Tényleges életfogytig tartó fegyházbüntetésre ítélte a Balassagyarmati Törvényszék azt a férfit, aki különös kegyetlenséggel gyilkolta meg édesanyját 2011 áprilisában Dejtáron. Az ítélet nem jogerős
M. Károlyt különös visszaesőként, különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés bűntette, valamint súlyos testi sértés bűntette, és annak kísérlete miatt ítélte el a bíróság - mondta a bíróság szóvivője, Barsi József.
Ismertette: a vádlott édesanyjával, annak testvérével és 97 éves nagyanyjával lakott együtt Dejtáron. 2011. április 20-án összeveszett családtagjaival, a vita hevében rátámadt édesanyjára, majd az asszony védelmére kelő rokonaira is. Nagybátyja súlyosan, nagyanyja könnyebben sérült, édesanyját pedig a ház udvarán haláláig rugdosta és taposta. Ezt követően az időközben riasztott és a helyszínre érkező rendőröket is megtámadta egy fejszével.
A férfi a gyilkosság előtt másfél évvel, 2009 decemberében kedvezménnyel szabadult nyolcéves börtönbüntetéséből, amit akkor emberölés bűntettének kísérlete miatt szabtak ki rá.
Képünk illusztráció.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
2026. Február 04. 18:09, szerda | Helyi
VIDEÓ - Ausztrália Csendes Összeomlása
Mi történik, ha egy ország meggazdagszik anélkül, hogy valódi gazdaságot építene? Ausztrália hamarosan meg fogja tudni.
2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi
VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!
Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.
2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi
EGY RÈGI TÖRTÉNET!
Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.
