Városlista
2026. január 12, hétfő - Ernő

Hírek

2014. Május 12. 07:30, hétfő | Helyi
Forrás: infonograd

Téglával támadt a garázda

Téglával támadt a garázda

Az utcán szólalkozott össze édesanyja élettársával az a 36 éves salgótarjáni férfi, akit a rendőrök gyanúsítottként hallgattak ki.

A Salgótarjáni Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya garázdaság vétség megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást B. Tibor 36 éves salgótarjáni lakos ellen. A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján a gyanúsított a minap Salgótarjánban, az utcán - minden előzmény nélkül - édesanyja élettársával veszekedett, szidalmazta, majd megpróbálta téglával megdobni, azonban az nem találta el. A bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható férfit a rendőrök elfogták, a rendőrkapitányságra előállították, ellene garázdaság bűncselekmény megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárás indult.

Címkék: garázda

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi

Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik

Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.

2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi

Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására

A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést

2025. December 18. 08:46, csütörtök | Helyi

Videón - Nógrád megyébe kell jönnöd! Nézd meg a teljes beszélgetést!

Ahogy Becsó Zsolt is mondja: ha nyugalomra, gyönyörű túraútvonalakra és valódi értékekre vágysz, Nógrád megyébe kell jönnöd! Nézd meg a teljes beszélgetést!

2025. December 17. 09:41, szerda | Helyi

Salgótarján ébred - Adjuk az új város képeit, várjuk a véleményeket!

Salgótarján városközpont rehabilitációja építészeti tervpályázat 1. díj. A városközpont rehabilitáció hosszútávú célja, hogy élhető városközpont alakuljon ki Salgótarjánban. A cikk végén várjuk a véleményét.