Városlista
2026. április 4, szombat - Izidor

Hírek

2013. Szeptember 15. 17:19, vasárnap | Belföld
Forrás: MNO

Szörényi jelezte, Alföldi személye veszélyes lehet

Szörényi jelezte, Alföldi személye veszélyes lehet

Botrányra volt ítélve az István, a király legújabb rendezése – mondta Szörényi Levente a Hír TV Versus című műsorában.

A zeneszerző bevallotta: megpróbálta figyelmeztetni a producert, hogy veszélyes lehet Alföldi Róbert személye a darabra nézve, de érveit nem hallották meg. Szörényi Levente szerint a mostani rendezés feláldozta a zenét a koncepció érdekében. Ennek ellenére a zeneszerző úgy látja, inkább hisztéria van a darab körül, mint valós kritika.

„Nem akarok részletekbe belemenni. Elmondtam korábban is, hogy mi tetszett, mi nem tetszett. A zene ki lett herélve, sok ponton, ez kétségtelen. Éppen ezért azt mondom, hogy »Tetszett? Nem!«” – fogalmazott Szörényi Levente.

A teljes interjút este fél tízkor láthatják a Versusban.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 04. 09:43, szombat | Belföld

BRFK: az amerikai alelnök látogatása miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz Budapesten

Az amerikai alelnök látogatása miatt április 6. és 8. között megváltozik a forgalmi rend Budapesten - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) pénteken a police.hu oldalon.

2026. Április 03. 14:00, péntek | Belföld

Tavaszias idő várható a húsvéti hosszú hétvégén

2026. Április 03. 13:00, péntek | Belföld

Magyar Levente: a paksi bővítés minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni

Gőzerővel zajlanak a munkálatok, így a paksi atomerőmű bővítése minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni – közölte Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára.

2026. Április 03. 08:58, péntek | Belföld

Magyarországra látogat az Amerikai Egyesült Államok alelnöke

Április 7-8-án Magyarországra látogat J.D. Vance, az Amerikai Egyesült Államok alelnöke és felesége - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.