Hírek
2012. Szeptember 13. 18:19, csütörtök |
Helyi
Forrás: infonograd
Szakmai befektető érkezett az SBTC-hez
Új támogatóval a labdarúgó másodosztályban szereplő csapat kialakítása cél a salgótarjáni klubnál.
Az új szponzor a pénzen kívül szakembereket is hozott, országgyűlési képviselő is érkezett az elnökségbe, de rutinos sportjogász és sportdiplomata kollégával is erősödött a csapat. Erről tartottak sajtótájékoztatót csütörtökön a városházán.
Az utalvány-kibocsátással foglalkozó abszolút magyar tulajdonban álló, de brazil és portugál kapcsolatokkal is rendelkező Puebla–cégcsoport kifejezetten a sportra koncentrál, és mint Sólyom Sándor tulajdonos elmondta, nem ígér csodát, ez a város és ez a csapat viszont többet érdemel: így most az NB II a cél.
Székyné dr. Sztrémi Melinda, Salgótarján polgármestere úgy fogalmazott, az SBTC sorsa az önkormányzat számára mindig fontos volt, és 2006 óta komoly előrelépések történtek. Az önkormányzat vállalta, hogy a versenysportot is támogatja, annak ellenére, hogy nem tartozik a feladatai közé. Mint mondta, a labdarúgást és kosárlabdát továbbra is kiemelten támogatják.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 02. 12:55, vasárnap | Helyi
Bejrút 50: aki utoljára szállt le a katasztrófát szenvedett Malév Tu-154-essel (Ep. 349)
Mazalin Tibor, a Malév vezető fedélzeti mérnöke teljesítette az utolsó, Rómából érkező járatot azzal a Tu-154-essel, amely 1975. szeptember 29-én este Libanonba indult tovább, de a bejrúti repülőteret már nem érte el.
2025. November 02. 12:30, vasárnap | Helyi
NEM TUDTA, HOGY ILYEN ERŐS AZ AUTÓ... A LEGDRÁGÁBB AUTÓS BAKIK, AMIK TÉNYLEG SOKBA KERÜLTEK!
Összegyűjtöttem nektek, miért fontos, hogy a vezetéshez ész is társuljon, vagyis hoztam nektek néhány elrettentő példát arról,
2025. November 02. 12:20, vasárnap | Helyi
Miért Gyártják A Chipek 90%-Át Tajvanon
A könyvekben a második világháborút gyakran „a motorok háborújaként” emlegetik.
2025. November 02. 09:50, vasárnap | Helyi
VOLT EGYSZER EGY ÖBLÖSÜVEGGYÁR
Salgótarján nem csak a bányászatról, az Acélgyárról volt híres egykor, hanem az üvegiparáról is. Képek egy „elfeledett” szakmáról, melyről híres volt Salgótarján.
