2024. július 17, szerda - Endre, Elek

2024. Május 21. 08:15, kedd | Helyi sport
Forrás: EQUINA LOVASFARM Ócsa

Szabadidős Lovas Verseny.

A szokásos jó hangulatú verseny. A Pest Vármegyei Ócsa Equina Lovasfarmon rendezték.

Versenyszámok:

Futószár (1,2,3), díjugratás X-90cm

Díjlovaglás (D1, C2, E8, A3)

Ügyességi versenyszámok (kezdő, haladó, könnyű, nehéz 1,2)

A Salgótarjáni Fülöp LSE egy leány Versenyző.: Ügyességi haladó 1 hiba idő.: Eredményei és Helyezései.

1. Deák Borbála (FV SHINING FAIRY PÓNI lovával) Fülöp LSE;

A Salgótarjáni Fülöp LSE egy leány Versenyző.: Ügyességi kezdő 10 év felett. Eredményei és Helyezései.

2. Deák Borbála (FV SHINING FAIRY PÓNI lovával) Fülöp LSE;

A Salgótarjáni Fülöp LSE egy leány Versenyző.: Ügyességi kezdő stílus. Eredményei és Helyezései.

3. Deák Borbál (FV SHINING FAIRY PÓNI lovával) Fülöp LSE;

A Fülöp LSE egy lovassal Deák Borbálával és egy pónival FV Shining Fairy-vel vett rész a 05.19.-én Ócsán az Equina Lovasfarmon megrendezett versenyen.
Kettő fontos okból vettünk Borival részt ezen a versenyen.
Az első ok a gyakorlás, rutinosodás, pontszerzés az országos lovas ranglistába.
A második ok a stílusverseny volt, ilyen jellegű versenyszámban még nem indult ez volt az első , itt a lovas ülését, testtartását és a ló feletti befolyását nézték. Itt az elvárásomon felül teljesített.
A változékony időjárás és a versenyszámok közötti sok várakozás ellenére az utolsó versenyszám amibe indultak a haladó versenyszámot sikerült megnyerniük. Erre különösen büszke vagyok mivel itt már a páros eléggé fáradt volt.

Gratulálunk a Díjazottnak! További sok sikert kívánunk lovasainknak!

Forrás.: Fülöp Veronika edző

Fotó: Deák Henrietta

2024. Július 16. 11:50, kedd | Helyi sport

Magyar Nagydíj - Motoros mentő és autómentő is szolgálatban lesz a hétvégén az M3-as autópályán.

Motoros mentő és autómentő is szolgálatban lesz a Forma 1-es versenyhétvégén az M3-as autópályán - közölte a MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.

2024. Július 16. 11:21, kedd | Helyi sport

EURO-2024 - A teljes televíziós piac idei dobogós műsora lett az Eb-döntő az M4 Sport közvetítésében.

A labdarúgó Európa-bajnokság vasárnapi fináléja, a Spanyolország-Anglia találkozó az előző döntő eredményeihez hasonlóan kiemelkedő nézettséget ért el Magyarországon: a nézők közel 40 százaléka választotta az M4 Sportot.

2024. Július 16. 09:29, kedd | Helyi sport

Magyar Nagydíj - Telt ház lesz vasárnap, ismét Herendi porcelánt kapnak a dobogósok.

A vasárnapra szóló jegyek már januárban elfogytak, így biztosan telt ház lesz a verseny napján a 39. Forma-1-es Magyar Nagydíjon.

2024. Július 16. 07:55, kedd | Helyi sport

Párizs 2024 - Kedden lesz az olimpia nyitóünnepségének főpróbája.

Kedden tartják meg a párizsi olimpia Szajna-parti nyitóünnepségének elhalasztott főpróbáját közölte a francia sportminisztérium.