Városlista
2026. február 22, vasárnap - Gerzson

Hírek

2017. Január 10. 13:30, kedd | Helyi
Forrás: police

Sportrendezvényen toboroztak

Sportrendezvényen toboroztak

A Nógrád megyei toborzócsoport tagjai folyamatosan várják a jelentkezőket.

A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság toborzócsoportja 2017. január 7-én a salgótarjáni sportcsarnokban megrendezett jótékonysági focigálán várta a határvadász-képzés iránt érdeklődőket. A rendőrök felvilágosítást adtak a szolgálattal és a képzéssel kapcsolatban. A mérkőzések ideje alatt és azok szünetében többen keresték fel az információs pultnál álló rendőröket és kértek tájékoztató szórólapokat, melyen minden szükséges információ megtalálható a képzésről.

A rendőrség munkatársaival a következő napokban az alábbi helyszíneken találkozhatnak személyesen a határvadász hivatás iránt érdeklődők:

  • 2017. január 11-én Balassi Bálint Gimnázium Balassagyarmat,
  • 2017. január 12-én II. Felsőoktatási Börze Városi Sportcsarnok Salgótarján,
  • 2017. január 13-án Váci Mihály Gimnázium Bátonyterenye,
  • 2017. január 15-én Városi Sportcsarnok Balassagyarmat.

A határvadász-képzésről a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság Humánigazgatási Szolgálatán, valamennyi rendőrkapitányságon és rendőrőrsön, valamint a rendőrség honlapján is tájékoztatást kaphatnak az érdeklődők.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi

VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...

Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.

2026. Február 04. 18:09, szerda | Helyi

VIDEÓ - Ausztrália Csendes Összeomlása

Mi történik, ha egy ország meggazdagszik anélkül, hogy valódi gazdaságot építene? Ausztrália hamarosan meg fogja tudni.

2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi

VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!

Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.

2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi

EGY RÈGI TÖRTÉNET!

Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.