Hírek
2011. December 22. 08:12, csütörtök |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Soha ne próbálj meg elmenekülni egy GT-R elől! Videó
Elképesztő videó! A Mercedes-Benz CLS nekiütközik a Nissan GT-R-nek, majd továbbmegy, mintha mi sem történt volna.
Balesetet még a legrutinosabb vezető is okozhat. A minap épp az álló tesztautómnak tolatott neki egy taxis. Persze elismerte vétségét, de a koccanást arra fogta, hogy a másik tükörben nézte, hogy nem húzza-e le a mellette lévő autót. Kitöltöttük a papírokat, senki nem haragudott senkire, és mentünk a dolgunkra.
De az élet nem mindig ilyen egyszerű. Vannak esetek, amikor a vétkes sofőr nem akar tudomást szerezni hibájáról, vagy szimplán azt reméli, hogy megúszhatja a másik autó költséges javíttatását.
Alábbi videónkon az utóbbi eset látható. Az érdekes rész 17 másodpercnél történik, amikor egy fehér Mercedes-Benz CLS sávváltáskor nekikoccan a mellette szabályosan közlekedő Nissan GT-R-nek, akit láthatóan meglep az eset, mert csak több másodpercnyi hatásszünet után döbben rá, hogy bizony megpróbálják cserbenhagyni. De károsultunkat nem abból a fából faragták, hogy csak úgy annyiban hagyja az esetet. Utánaered a CLS-nek, majd amit rendőriskolában is tanítanak, azt alkalmazva meggátolja a vétkes sofőrt a továbbhaladásban. Tanulságos videó következik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 15. 13:00, péntek | Belföld
Rogán Antal: minden törvényesen történt
\"Én egészen nyugodt vagyok, minden törvényesen történt\" - nyilatkozta a Telexnek és a 444-nek Rogán Antal a korábbi Miniszterelnöki Kabinetiroda egykori minisztere a minisztériumi átadás-átvétel után csütörtökön.
2026. Május 15. 11:00, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: mindent megtettünk, hogy rendezett állapotban adjuk át az országot az új kormánynak
2026. Május 15. 10:00, péntek | Belföld
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon csütörtökön, legalább két ember megsérült. A baleset Gyoma vasútállomás (Gyomaendrőd) és Csárdaszállás között történt.
2026. Május 15. 07:54, péntek | Belföld
Magyar Péter: megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel
Megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel, teljes körű vizsgálat indul minden területen - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten, sajtótájékoztatón.
